Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про зміну влади в Партії Регіонів, боротьбу із хабарництвом в МВС, харчування школярів, битву за землю, перемогу над блокіраторами та мистецтво під водою дивіться у випуску ТСН за 23.03.2010.

Віктор Янукович та Микола Азаров
Партія Регіонів оновлюється
У провладному таборі зміни. В основному через те, що багато її членів працевлаштувалися або на Банковій, або на Грушевського. Біло-блакитні цього дня провели другий етап партійного з'їзду. Прикметно, що зібрання стало можливим, щойно з'явився перший вагомий результат діяльності нової команди українсько-російські газові домовленості. Про них на з'їзді говорили багато.
Детальніше на відео


 

 

МВС
Бій здирникам у системі МВС
Війну їм оголосив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов. Новий очільник відомства збирається реформувати правоохоронну систему і відмовитися від «роздутих мильних бульок» статистики. Робота міліції малоефективна, наголосив міністр. Приміром, за два останні роки порушено більше семи тисяч кримінальних справ про хабарництво і лише 84 людини засуджено.
Детальніше на відео


 

 

Дитина їсть
Із початкової школи до лав хронічно хворих
І це винятково внаслідок харчування у шкільних закладах запевняють у прокуратурі Києва. Продуктів, які є основними елементами раціону дітей в навчальних закладах немає взагалі такі результати прокурорської перевірки.
Детальніше на відео


 

 

Земельний договір
Битва за землю
У селі Погреби на Полтавщині селяни не можуть підібратися до своїх паїв. Їх прибрав до рук великий російський холдинг. Відтоді поратися на своїх землях люди не можуть. Хто допоможе їм повернути власність?
Детальніше на відео


 

 

 

Газ
Кабмін планує зменшити дефіцит цьогорічного бюджету
За рахунок зменшення фінансової дірки у балансі НАК "Нафтогаз". Досягти цього дозволить зниження ціни на російський газ. В чому ще користь для України від здешевлення палива?
Детальніше на відео

 

 

 

Блокування коліс
Свободу колесам
Суд Ухвалив - рішення вступило у законну силу. Блокувати колеса в столиці заборонено законом. От тільки не всі про це знають. Зокрема ті хто блокує. У Київпарксервісі про рішення чули до відома працівників довести забули.
Детальніше на відео

 

 


 

Повінь
Чернігівщину продовжує заливати
Якщо на півночі регіону вода пішла на спад, у центрі на на півдні - прибуває. Тільки за останню добу піднялася на 5 см. Сумують з цього приводу не всі. Поки одні ховають від води продукти із підвалів та підраховують збитки від прогнилих парканів, інші чекають розливу як манни небесної. Продавці гумових чобіт, майстри-човнярі та баркасники заробляють водопіллям собі на життя.
Детальніше на відео

 

 

Крісло із сміття
Наука це мистецтво
Розумний будинок і картонні меблі, віртуальний тренер для занять спортом та мобільний робот. Це не вигадки , це реальні роботи молодих львівських винахідників. У Львові триває перший фестиваль науки, гасло якого наука-це мистецтво.
Детальніше на відео

 

 

Реставрація
Реставрація задурно
У Дніпропетровську вирішили дилему, як повернути старовинному палацу його первинний вигляд і не витратити на це ні копійки. До робіт залучили студентів факультету мистецтв місцевого університету. Зиск взаємний. Палацу розпис стелі у стилі 18 століття, яка б за інших обставин обійшлася у сотні тисяч гривень, студентам – реальний проект, який буде зарахований як дипломна робота.
Детальніше на відео


 

Кіно під водою
За мистецтвом під воду
У Києві відкрився фестиваль підводного зображення "Срібна акула". Головні натурщики - акули, молюски та саме море. Його фільмують, малюють і знімають, затамувавши подих буквально. Про аморе до моря українських підводників та метрів підводного знімання оператори команди Жака-Іва Кусто та оператора, що фільмував Титанік, знімала Маргарита Ситник.
Детальніше на відео


 

Шум-шоу "СТОМП"
Вперше в Україні шум-шоу "СТОМП"
Що перекладається, як топати та топтати. За майже двадцять років їхні вистави відвідали пів голівуду та ще 14 мільйонів глядачів у 43 країнах світу.
Детальніше на відео
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: