Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про скасування мита на імпорт товарів, спортивного Черновецького, вітчизняних фармацевтів та витік газу на Рівненщині дивіться у випуску ТСН.

Шприц
П'яні няньки вбили семимісячну дитину
Батьки хлопчика поїхали до родичів, а маленького сина залишили на 17-річну знайому. Семимісячна дитина завинила лише тим, що стала небажаним гостем на святі. Нянька влаштувала вечірку. Дівчина пиячила разом із гостями, коли дитина почала плакати, то це роздратувало компанію. Одна із запрошених вирішила вгамувати хлопчика ліками і вколола малому велику дозу анальгіну з димедролом.
Детальніше на відео

 

Мер
Черновецький-атлет
Черновецький здоровий, принаймні фізично, і може це довести. Одним Наполеоном в Україні не побільшає. Цього дня у мера був показовий крос на стадіоні та заплив у басейні. Привід - втамувати зацікавленість парламентаріїв психічним здоров'ям столичного голови. Мер прагне довести, що він у формі.
Детальніше на відео

 
 

Ліки
Вітчизняні фармацевти і лікарі заробляють на хворих
Зараз неприємностей від медиків та ліків може стати більше, адже уряд обмежив торговельну надбавку на препарати. Хотіли стримати ціни, але візити до аптеки все одно спустошуватимуть гаманці. Фахівці прогнозують, що виробники ліків через загрозу рентабельності прибутків посилять боротьбу за лікарів і пацієнтів. Ліків можуть виписувати більше та ще й дорогі.
Детальніше на відео

 

Аделаджи
МВС проти Аделаджи
Столична міліція не псуватиме нервову систему столичного очільника і не питатиме його про Сандея Аделаджу. Про це сьогодні заявив головний міліціянт країни Юрій Луценко. Крім того, він спростовує закиди мера, щодо політизації цієї справи. Пастора церкви "Посольство Боже" Аделаджу також не переслідують за расовими чи релігійними ознаками, переконує Луценко.
Детальніше на відео

 

Кивалов
Довіра до суддів
Як підвищити рівень довіри до суддів та нарешті розпочати судову реформу міркували в стінах ВР. Парламентські слухання щойно закінчилися і проходили вони в режимі обопільних звинувачень. Зокрема, голова Верховного суду Василь Онопенко заявляє, що в Україні триває цілеспрямована кампанія по дискредитації суддів. Це політичне замовлення, тому і судову реформу політики запроваджують для лобіювання власних інтересів.
Детальніше на відео


 

Тимошенко
Тимошенко хоче скасувати мито на імпорт
Прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що 13-ти відсоткове обмежувальне мито на імпортні товари слід скасувати. Бо це, вважає глава уряду, - шкодить відносинам із країнами-членами СОТ. Окрім того, може призвести до значного здорожчання продуктів харчування.
Детальніше на відео

 
 
 

Віктор Ющенко
До Брюсселя з візитом уже вилетів президент Ющенко
Окрім західних політиків, завтра на самміті Європейської народної партії Віктор Ющенко зустрінеться з Юлією Тимошенко. Міжнародні експерти такі парні запрошення називають поганою новиною, оскільки український владний "дует" ніяк не знайде спільної мови - угоди, ухвалені Євросоюзом та прем'єром, не визнає президент.
Детальніше на відео

 
 

Центр зайнятості
Старість не в радість
Чи варто серед антикризових заходів упроваджувати підвищення пенсійного віку? Останнім часом в Україні активізувалася тема підвищення пенсійного віку - з 55-ти
до 60-ти для жінок, і з 60-ти до 65-ти років для чоловіків. Опозиційний лідер Віктор Янукович заявив, що збільшення цього бар'єра пообіцяли МВФ для отримання другого траншу кредиту. У Секретаріаті президента і в уряді це спростували, але резонанс тема все ж дістала.
Детальніше на відео


 

Газ
Витік газу на Рівненщині
Без газу залишилися майже п'ятдесят населених пунктів на Рівненщині. На газопроводі середнього тиску, діаметр якого п'ятсот міліметрів, через корозію металу стався прорив. На місці аварії вже все спокійно, бо одразу після прориву труби на місце аварії виїхали працівники “Рівнегазу” та МНСники. Вони знайшли місце витоку, перекрили постачання палива та з самого ранку розпочали ремонт магістралі. Загроза вибуху справді була, але врятувало те, що прорив знайшли швидко.
Детальніше на відео


 

Акція протесту
Акція-протесту на Прикарпатті
Жителі села Дубівці на Прикарпатті, які потерпіли внаслідок повені, намагалися перекрити залізничну колію. Мовляв, їм ніяк не доплатять компенсації. Село Дубівці було одним із найбільш постраждалих під час повені минулого липня.
Детальніше на відео

 
 
 

Повідомлення
СБУ демонструє прозорість і відкритість
У всіх містах країни встановлено спеціальні скриньки для анонімних повідомлень громадян на протиправні чи корупційні дії співробітників СБУ. Із скриньок раз на тиждень забиратимуть пошту, яка лягатиме на стіл безпосередньо голові відомства.
Детальніше на відео

 
 
 

СБУ
Затримання псевдо-СБУшника
Відомі подробиці затримання та викриття кременчуцького псевдо-СБУшника. 45-ти-річний чоловік представлявся полковником та видурював у людей гроші. Він зумів ошукати таксиста, священика, двох своїх цивільних дружин і навіть обібрав міністра.
Детальніше на відео

 
 
 

Затримання
Інтернаціонал путан
У Миколаєві затримали учасників міжнародного злочинного угруповання, які тривалий час відправляли українських жінок за кордон для сексуальної експлуатації. Трафік торгівлі людьми був добре налагоджений. Дівчат вербували, оформляли їм підробні паспорти, вивозили в Ізраїль, а звідти продавали в будинки розпусти інших країн Європи. Зараз 12 організаторів та головних фігурантів справи затримали.
Детальніше на відео

 
 

Контрабанда
Пахуча контрабанда
Канал контрабанди кришував високий чиновник із МВС. Служба безпеки України порушила кримінальну справу проти одного із заступників керівника управління міліції на залізничному транспорті. Підозрюваний у зловживанні владою полковник потрапив до реанімації.
Детальніше на відео

 
 
 

Мода
Більше тіла - менше діла
Що змушує вітчизняні вершки ставати білошвейками? По завершенні “Тижня моди” українські співаки і співачки, навіть, політики беруться за голки. Тиждень моди відпищав останнім писком. Червоні вставки між ногами, каракулева кучма і світські халатики. Це вітчизняні співуни й співачки презентували своїх продюсерів як шевців.
Детальніше на відео
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: