Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Випуск ТСН за 01.04.2009

08_azerb
Рада визначила дату проведення президентських виборів
Депутати 1 квітня проявили набачену досі одностайність і з кравецьким натхненням відрізали від президентської каденції кілька місяців.
Детальніше на відео

Школьные бои

В проректора НАУ знову стріляли
Вдруге стріляли у проректора Національного авіаційного університету. Причому прямо на території закладу. Максим Луцький знову неушкоджений.
Детальніше на відео

Зниклий бізнесмен

На Київщині зник бізнесмен
На Київщині за загадкових обставин зник бізнесмен - рідні підозрюють, що його викрали. Фірми зниклого займалися металом, сам він мав нерухомість у столиці, тож грошей не бракувало. Однак, поки що викуп ніхто не вимагав.
Детальніше на відео

Конча-Заспа
Кому належить Конча Заспа
На все оце багатство знайшовся справжній власник. Француз ЖозеПанькевич. Він документами доводить, що є прямим нащадком власника цієї землі.
Детальніше не відео

Банкрут
Кількість банкрутів неспинно зростає
Кількість банкрутів в Україні зростає. Тільки за два місяці цього року їх стало більше на півтори тисячі. У такий спосіб підприємці намагаються позбутися непідйомних банківських кредитів. Вже навіть фірми з'явилися, які за гроші допоможуть вам збанкрутіти.
Детальніше на відео

Бійка
Бій за Дніпоренерго
Напередодні Юлія Тимошенко назвала цинізмом політиків відмову підтримувати законопроекти. Тим часом опоненти побачили цінізм в діях самої Тимошенко. Йдеться про Дніпроенерго державною часткою в якому нібито Тимошенко поступилася бізнесмену Ахметову. Експерти твердять якби енергогенеруючу компанію виставили на відкритий аукціон держава отримала би в бюджет кілька мільярдів гривень.
Детальніше на відео

Ціни
Долар та ціни
Чому "зелений" тупцює, натомість харчі дорожчають семимильними? Незважаючи на відносну стабільність на внутрішньому валютному ринку, вартість товарів та послуг в Україні – рухаються за одним продавцям відомим сценарієм.
Детальніше на відео

Про українських гімнасток

Венеція у Донецьку
Рівень грунтових вод почав підійматися ще восени, але разом з весняними паводками мешканці макіївської Венеції поховали під водою все майно.
Відселяти мешканців потерпілого селища місцева влада не квапиться. Тож порятунок потопельників – справа рук самих потопельників.
Детальніше на відео

Юморина
В Одесі триває святкування "Гуморини"
Свято вже б’є рекорди відвідування. Упродовж дня головна вулиця міста була вщент заповнена любителями жартів та сміху. В основному приїхала молодь, але вистачає і тих, хто пам’ятає, як народжувалась одеська "Гуморина".
Детальніше на відео

Посмішка
Хіхоньки-Хахоньки
Якщо цього першоквітневого вечора вам іще не смішно, тоді ми йдемо до вас. Як вивчили психологи, найсмішніше сміятися ... зі сміху. Спочатку чийогось, а потім і свого. Дивіться, не лусніть!
Деальніше на відео

Кролики
Диво-кролик
Дивовижний вухань Ірокез живе і здрастує на Кіровоградщині. Диво сталося на любительській кролефермі, якою опікується доцент кафедри місцевого університету Федір Капелюшний. Але і це ще не все: у кролівника-любителя живе і найстарший кролик України.
Детальніше на відео

Гоголь
Таємниці Гоголя
Він писав російською, але саме він прославив українську землю на весь світ. За життя його не розуміли, обивателі навіть вважали божевільним. Навколо нього постійно складали легенди, але найбільша таємниця - творчість Миколи Гоголя.
Детальніше на відео

Пенсійний фонд

Як мертві душі отримують пенсії
Сучасні мертві душі й нині приносять стабільний прибуток. Цього разу на місці славнозвісного Чичикова опинився чиновник одного з районних відділень криворізького пенсійного фонду, який упродовж п'яти років нараховував пенсію пенсіонеру, якого насправді немає.
Детальніше на відео

Щастя поруч

Щастя поруч
Відсьогодні телеканал "1+1" розпочинає масштабний соціальний проект "Щастя поруч". Його мета - підняти настрій нашим глядачам та нагадати, що ваше щастя не залежить від економічної ситуації в країні та політичних рішень її керманичів. Ми знайдемо і покажемо вам історії пересічних українців, яким удалося перемогти власну кризу. Сьогодні - розповідь перша. Здавалося б, що її героїня мала все: престижну роботу, стабільний заробіток, непогану перспективу. Але вона покинула все це заради можливості - діставати насолоду від життя.
Детальніше на відео

Квіти

Виставка квітів у Києві
Весна привела до Києва флористів з усього світу. Тут відкрилася Міжнародна виставка квітів. Показували прекрасне, презентували нові сорти і проводили майстер-класи.
Детальніше на відео
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: