Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про трагедію в Азербайджані, свинячий грип, хитрі мантії, скорочення держапарату, підпали машин та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

ТСН-1
Чорний четвер в історії Азербайджану
Масовим розстрілом студентів запам'ятається він жителям столиці країни. Там - 17 загиблих і семеро поранених. Усі вони - наслідки суперечки, що розпалилася вранці між студентами Азербайджанської державної нафтової академії.
Детальніше на відео

 

ТСН-2
День голландської королеви зіпсувала трагедія
Підозрюють, що її метою - був замах на монаршу родину. У місті Апельдоорн на очах у королівської родини машина на величезній швидкості врізалась у натовп.
Детальніше на відео

 

ТСН-3
311 гірників евакуювали з шахти «Степова», що на Львівщині
Там на глибині 520 метрів, виникла пожежа. Близько полудня слюсар повідомив про задимлення, а згодом і про вогонь. Пожежу ліквідували менше ніж за годину, однак роботу в копальні припинили до остаточного з'ясування обставин.
Детальніше на відео


07_marshrutka
Свинячий грип
Світ бореться з цією навалою. Рівень загрози недуги вже п'ятий, а не четвертий. Це означає, що пандемія неминуча. Усесвітня організація охорони здоров'я заявляє, що грип небезпечніший, ніж про нього думали. Але шостий - верхній - рівень пошесті все ж не виставляє.
Детальніше на відео

 

ТСН-5
Гірше за грип
800 тисяч - стільки українців щороку йде на той світ. Це як населення потужного обласного центру. Природна смерть - аж на третьому місці. Першість серед смертності тримають серцево-судинні та онкозахворювання.
Детальніше на відео


ТСН-6
Прем’єр проігнорувала конгрес Європейської народної партії
Експерти припускають, що після прохолодної зустрічі в Москві, очільниця Кабміну не побажала ставати під холодний європейський душ. Дехто навпаки вважає, що Тимошенко поставила на Білокам'яну, тому думка європейців їй тепер мало цікава. Сама Прем'єр пояснює - ситуація на Батьківщині хитка, а зарплат та пенсій чекають.
Детальніше на відео


ТСН-7
Хитрі мантії, або порядок має бути
Чи законний Прем'єр Тимошенко і чи варто розпускати Верховну Раду? Щодо цього Конституційний суд не промовив жодного слова. Судді вкотре віртуозно на тлі складного політичного моменту пройшли між крапель і приголомшили професійною мудрістю.
Детальніше на відео

 

ТСН-8
Ющенко не має права розпускати Раду
І не зробить цього - так вважає Юлія Тимошенко. З її слів - рішення Конституційного суду щодо коаліції не дає таких підстав Президентові. У ньому, мовляв, написано - під час формування нової коаліції в Парламенті вона має право вносити кандидатуру нового Прем'єра, але не зобов'язана цього робити.

Детальніше на відео

 

ТСН-9
Промисловість стоїть, бізнес завмер
Скарбниці дедалі тільки порожніють. Державні мужі, що характерно - по усьому світу - замислились: чи не багато «проїдають» - власні чиновники. В Україні розмови про антикризове скорочення держапарату розпочалися ще наприкінці минулого року.
Детальніше на відео

 

ТСН-10
Сексом проти кризи
У Кенії - уряд очолює лідер опозиції, яка заявляє, що президент прийшов до влади незаконно. Активістки жіночих організацій ретельно проаналізували ситуацію і дійшли висновку, що тільки секс - точніше його відсутність - може примусити чоловіків замислитися наскільки хибною і небезпечною є їхня поведінка.
Детальніше на відео

 

ТСН-11
У столиці сезонні підпали машин
Автовласники грішать на пішоходів. Лише попіл лишається, переважно, від ато, що їх хазяїн насмілився припаркувати у дворі на газоні. Ця ніч принесла - два згорілих вщент авто, інші два вдалося врятувати пожежникам.
Детальніше на відео

 

ТСН-12
Мрія про халяву
Студенти закидають Прем'єра та Президента листами, щоби ті скасували платні послуги. Цього дня спудеї вже були під стінами Секретаріату і скаржилися на Кабмін. Як бачить навчальний процес університетська молодь і чого хоче від керівництва країни?
Детальніше на відео


ТСН-13
Запоріжжя розколюється на очах
Як і його мости, що сиплються, а їм - ані реконструкції - ані гідної заміни. Урятувати ситуацію могло будівництво нового мосту, але з травня будівельники змушені покинути об'єкт – на його зведення немає коштів. Відтак, городяни серйозно подумують про човни - іншого способу подолати високу воду немає.
Детальніше на відео


ТСН-14
Квартирні афери – знову в моді
Алкоголіки, наркомани, або ж просто самотні літні люди – найлегші жертви квартирних аферистів. Умілі шахраї видурюють або ж купують за копійки в них помешкання, натомість обіцяють захмарну перспективу, наприклад, узбережжя Криму. Однак, замість моря, людей везуть до маленького депресивного містечка, селять мало не в бараках і часом навіть допомагають померти.
Детальніше на відео

 

ТСН-15
Першотравень на висоті
Українські ВІПи віддають перевагу сімейному відпочинку на Батьківщині і зраджують закордонам. Чи то лише чотири дні офіційних вихідних, чи то криза б'є по кишенях багатих і славетних - та опитані ТСН відомі люди із задоволенням - залишаються на Батьківщині.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: