Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про свято Першого травня, акцизні збори на тютюнові вироби, "червону книгу" професій, грип та відкриття курортного сезону в Криму, - сьогодні у ТСН.

х-1
Мир. Праця. Травень
З тих, хто відзначає день усіх трудящих - трудилися лише соціалісти. Прибирали - чомусь, Лису гору і місця навколо неї. Всі інші - а це комуністи і профспілки - ходили строєм, з оркестами і палкими промовами. Не минулося і без димових шашок. Про Хрещатик на трьох - в нашому сюжеті.
Детальніше на відео

 


х-2
У світі драпака від першотравня не дали
За кордоном день трудящих відзначали традиційними парадами та маршами, але були і сутички. Для десятків громадян Туреччини - день закінчився у поліцейських відділках. На головній площі Стамбула зібралися понад 5 тисяч людей. Невдоволені соціальною політикою уряду, вони закидали правоохоронців камінням та коктейлями Молотова.
Детальніше на відео

 


х-3
Святковий настрій українським підприємцям зіпсували урядовці
Відсьогодні платники єдиного податку мають додатково відраховувати до Пенсійного фонду 124 гривні. У такий спосіб держава латає дірки у бюджеті. Сума начебто невелика і бізнесмени готові ділитися з пенсіонерами - але не зараз. У скруту кожна копійка - на рахунку...
Детальніше на відео

 


х-4
З першого травня підвищено акцизи на тютюнові вироби
Акцизна ставка на пачці цигарок без фільтра зросте з п’ятидесяти копійок до гривні, з фільтром - до двох гривень. Також подорожчають сигари і жувальний та нюхальний тютюн. Додаткові надходження - уряд обіцяє скерувати на лікування онкохворих, боротьбу з туберкульозом та СНІДом.
Детальніше на відео

 

 

Червона книга професій
Роботи можна позбутися і через зникнення професії
З кризою це не пов’язано, просто - технічний прогрес. От наприклад, ковалі - колись були ремісниками, тепер - митці. Ліхтарника замінила електрика, водовоза - водогін. У державному класифікаторі понад дев’ять тисяч професій – поки що.
Детальніше на відео

 

 

х-6
А от аграріїв замінити ніким
На Полтавщині працю селянина навіть пам'ятником вшанували. Тепер на Перше травня та на обжинки до нього приводять школярів - аби показати, чим працювали їхні прадіди. Окрім уславлених за радянських часів серпа й молота - посеред Нових Санжар височіють граблі, сапа, коса, вила, ціп та лопата.
Детальніше на відео

 

 

х-7
Грип упевнено мандрує світом
Свинячий грип виявили ще в одній європейській країні - Данії, а також в Азії - у китайському Гонк-Конгу. Таким чином, уражені вже 13 країн. У них разом понад 300 випадків захворювання. У Мексиці підтверджено 12 смертей, хоча смертей підозрюваних - понад 160.
Детальніше на відео

 

 

х-8
В Росії з підозрою на свинячий грип шпиталізовали сім’ю москвичів
Після прильоту з США - один з її членів відчув слабкість. Але без паніки! Попередній діагноз - ГРЗ... Луганщина не панікує - але свій кордон з Росією, про всяк випадок, захищає. Щоб не допустити пошесть на територію країни, прикордонники запровадили дезінфекцію всіх транспортних засобів.
Детальніше на відео

 


х-9
Погода в Україні зіпсувалась, але ліси все одно горять
На Житомирщині продовжують боротися за життя Поліського природного заповідника. Пожежа охопила понад 500 гектарів дерев, триває вже не одну добу і протистоїть великій кількості техніки: вертольотам, пожежним машинам і чотирьом сотням рятувальників.
Детальніше на відео

 


х-10
Чого коштують природі наші святкування?
Так вже склалося, що на травневі свята, традиційно, лісових займань більшає чи не вдвічі. Відтак, пожежні частини переведені у режим посиленого патрулювання, не зважаючи на допомогу погоди - у вигляді похолодання і дощів.
Детальніше на відео

 


х-11
Курортний сезон в Криму відкрито
Температура повітря в Криму не дотягує і до 20-и градусів, але там уже відкрили курортний сезон. Міста на узбережжі урочисто оголосили: до прийому туристів готові. На передовій – Ялта та Євпаторія. Крім традиційних розваг, перша обіцяє ковзанку, друга - безліч рекордів.
Детальніше на відео

 

 


х-12
Нечиста сила всього світу - єднайся!
У Німеччині з тридцятого на перше гучно відзначили свій першотравень - Вальпургієву ніч, професійне свято відьом і чортів.
Детальніше на відео

 

 

 


х-13
У Києві на свіже повітря випустили диких тварин
У зоопарку розпочався ювілейний - сотий - сезон. Хмари - свята не зіпсували. Особливо зубренятку, яке народилося вчора.
Детальніше на відео

 

 

 

х-14
"Від Києва до Хорола черевички пропорола"
Українські народні танці - відтепер можна опановувати не лише на курсах, а й вдома перед телеекраном. "Божичі" презентували відеопосібник найкращих автентичних танків України - ці рухи по всій Україні збирали понад 10 років.
Детальніше на відео


 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: