Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про День перемоги, прапор над Рейхстагом, допитливісь київського чиновника, скутери, українських шибайголов та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

tsn
64 роки і один день, як капітулював Третій рейх
Перегорнувши криваву сторінку, Європа вступала в холодне протистояння... СРСР заповзято будував монументи-клони і водночас був байдужим до сотень тисяч невідомих могил. Війна закінчується тоді, коли поховано усіх загиблих... з обох боків. За цією логікою, Друга Світова ще триває. В Україні вона забрала більше 10-ти мільйонів людей.
Детальніше на відео

 


tsn
Як святкують День перемоги в Україні
В Європі День перемоги давно став днем примирення і жалоби за загиблими. В Україні - як завжди... широко, гучно… чиновники виступили із вітаннями, на сході України вирішили підняти червоні стяги, щоправда, подекуди переплутали і замість військового червоного підняли державний прапор СРСР. На тлі цього - особливо щирими були прості квіти ветеранам від перехожих.
Детальніше на відео

 

 


tsn
І пізнавально, і рухливо
В найкращих піонерсько-скаутських традиціях київськими лісами бігали діти. Військово-пошукова гра - квест на військову тему - волонтери і скаути розтягли на три дні. Організатором розваги виступила державна соцслужба.
Детальніше на відео

 

 

 

 

tsn
Як минає 9 травня в центрі Києва
ТСН вирішило дізнатися, як святкують День перемоги в столиці України – Києві.
Детальніше на відео

 

 

 

 

tsn
Прапор над Рейхстагом
Півстоліття в СРСР показували кадри, як двоє солдатів встановлюють червоний прапор над Рейхстагом. Зйомки подавали як документальні. Насправді ж то - інсценування, зроблене вже після перемоги. На Рівненщині живе Павло Савич, тоді він теж встановлював переможний прапор.
Детальніше на відео

 

 


tsn
89 років - не завада, щоб станцювати вальс
Саме стільки найстаршому ветеранові, який сьогодні в Києві міг дати майстер-клас вальсування. У повоєнні часи, якщо хлопець не вмів кружляти, то йому годі було сподіватись і на легкий флірт, і на серйозні стосунки. Познайомитись парубок міг тільки на танцях, а справити враження на дівчину - лише у вальсі.
Детальніше на відео

 

 

tsn
Парад переможної техніки
Сьогодні на Запорізький берег вийшли "Катюші", «ЗІСи» та «Вілліси»... Виявилось, старий військовий кінь не тільки асфальту не псує, а й молодим може фори дати. 64 роки минуло, а машини досі тримають форму.
Детальніше на відео

 

 


tsn
Допитливість - не гріх, але всьому є межа
Київські реалії - навіть в туалеті не усамітнишся. Добре пильнуйте - вас можуть і чути, і бачити. Базіка - знахідка для шефа... Голова обласного держкомзему Андрій Іванюк хотів знати все, свою установу нафарширував камерами настільки, що чув і знав усе.
Детальніше на відео

 

 


tsn
Аргентинський таксист повернув забуті 35 тисяч доларів
В його машині пасажири забули сумку, в якій було 130 тисяч песо... це 35 тисяч доларів. Чоловік гроші не привласнив, а повернув власникам. Як виявилось, забудьками стала пара пенсіонерів. Щойно преса дізналась про випадок, таксист Сантьяго став знаменитістю.
Детальніше на відео

 

 

 

tsn
Київ заполонили скутери
Любителі моторолерів також відкрили сезон. Все по-дорослому - довжелезна колона і гучна музика.
Детальніше на відео

 

 


tsn
Смертельно небезпечне СМС
Про недоречність мобільного телефону за кермом авто сказано багато. Правило виявилось дієвим і для метро. Через смс ледь не загинули десятки людей у підземці міста Бостон, США.
Детальніше на відео

 

 

 

 

tsn
Українські шибайголови - найкращі!
Андрій Ігнатенко виграв змагання зі стрибків зі скелі заввишки в 27 метрів. Боротьба не для слабких духом. Цього року перший етап Кубка зі Скельних стрибків відбувся у французькому Ла-Рошелі. І вітер був, і вода лише 16 градусів, але це не зупинило 44-річного киянина.
Детальніше на відео

 

 

tsn
Сьогодні відзначили володаря першого відкритого кубка з повітроплавання
Останній, п’ятий політ - відбувся на світанку біля Переяслава-Хмельницького. Пілоти намагалися упіймати… лисицю! Разом із повітроплавцями попід хмарами літала і знімальна група ТСН.
Детальніше на відео

 

 

 

tsn
У Швейцарському Ньйоні засідала наглядова рада УЄФА
Футбольні чиновники обговорили стан підготовки шести українських міст-претендентів на проведення матчів і... висловили своє задоволення прогресом. Чи так багато підстав для оптимізму?
Детальніше на відео

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: