Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про те, як Юрій Луценко подав у відставку та коментар Леоніда Кучми щодо цього, затримання заступника голови СБУ, причини трагедії у Дніпропетровську та про продаж дитини за 50 тисяч гривень дивіться у випуску ТСН за 12.05.09.

Віктор Ющенко
Ексклюзивне інтерв'ю Віктора Ющенка
Віктор Ющенко вважає, що питання поведінки керівника МВС лежить у морально-етичній площині. Однак вирішення проблеми бачить так само у відставці. Про це Президент Ющенко сказав в ексклюзивному інтерв'ю ТСН. Глава держави також застеріг політиків від угод і альянсів, що суперечать духу і букві Закону і пообіцяв реагувати на такі прецеденти відповідно.
Детальніше на відео


Юрій Луценко
Луценко попросився у відставку
Вівторок розпочався, як і очікувалося, з питання Луценка. Сам винуватець скандалу вирішив його закрити одним махом і попросився у відставку. Перед тим, звичайно, виклав своє бачення франкфуртських подій. У них він не міністр і особа з дипломатичним недоторканним статусом, а батько і захисник.
Детальніше на відео

 

 

Юрій Луценко
Розійшлись у свідченнях
Сьогоднішні зізнання Луценка суперечать минулотижневим заявам його підлеглих. Позиція МВС щодо подій на літовищі у Франкфурті за тиждень змінилася докорінно. Коли скандал у Франкфурті набув розголосу, у МВС поквапилися спростувати все. А нині Юрій Луценко визнає, що на літак запізнилися, але всередину не пустили тільки його.
Детальніше на відео

 

Юрій Луценко
Чи назбирає вчинок міністра внутрішніх справ 226 голосів за відставку?
Стільки обранців, які б оцінили морально-етичний крок голови МВС, не знайдеться. Так, лідер фракції НУ-НС Микола Мартиненко вже заявив, що відставку свого міністра вони не підтримають. Проурядова фракція і поготів. Найдивовижніша позиція в регіоналів: вони вимагають покарання відставкою для Луценка, і водночас блокують розгляд цього питання.
Детальніше на відео

 

Леонід Кучма
Кучма не став осторонь франкфуртської історії
Юрій Луценко чоловік і вчинив по-чоловічому, коли подав у відставку,- так вважає Леонід Кучма. Він каже, що чиновники любили добряче випити і за його керівництва країною. Розголосу такі випадки не набували, але посадовець свого портфеля позбувався вже наступного дня, пригадує Леонід Кучма.
Детальніше на відео

 

 

Арешт
Печерський суд Києва ухвалив рішення про затримання заступника голови СБУ
Тіберія Дурденця обвинувачують у тому, що він обіймає посаду незаконно. А взяти під варту вирішили, бо, вважають, що перебуваючи на волі, пан Дурдинець може впливати на слідство. У Службі безпеки рішення про арешт заступника голови відразу ж назвали безпідставним. По-перше, пан Дурденець уже подав апеляцію, по-друге - він не ховається від слідства.
Детальніше на відео

 

Дніпропетровськ
Однією з причин трагедії в залі ігрових автоматів можливо був підпал
Про це заявляють правоохоронці. Нагадаємо, пожежа сталася в ніч проти 7-го травня і 9-ть людей загинули, а 11-ть у лікарні. Правоохоронці схиляються до версії про підпал. Адже швидкість поширення та інтенсивність вогню були надто високими для простого закорочення.
Детальніше на відео

 

Пікет
200 тисяч адвокатів "одноруких бандитів", або горою за азартні ігри
Саме версією про підпал, а не порушенням норм безпеки, як щитом, прикриваються ті, хто може втратити роботу через дніпропетровську трагедію. Таких по всій країні 200 тисяч. Досить потужне лобі адміністраторів та круп'є сьогодні намагалися переконати уряд та депутатів, що через поодиноку трагедію вулиця поповниться безробітними.
Детальніше на відео

 

Облгаз
Облгази лякають катастрофами й оголошують безстрокову акцію протесту
За даними галузевих профспілкових організацій, близько 60-ти відсотків газорозподільчих мереж потребують заміни. Коріння зла, на думку представників облгазів, у занизьких тарифах, які не покривають необхідних витрат. А в умовах кризи зменшення споживання призвело й до скорочення працівників. Профспілки обіцяють завтра вранці до Національної комісії з регулювання енергетики принести старі труби та влаштувати показову акцію протесту.
Детальніше на відео

 

Літак
За крок від трагедії цього дня опинилися пасажири літака в аеропорту Лос-Анджелеса
Виліт літака японських авіаліній довелося терміново скасувати майже на злеті - в один із двигунів засмоктало металевий контейнер. Представники аеропорту кажуть, що у двигун потрапив контейнер для перевезення багажу пасажирів. Він якимось чином опинився надто близько до лайнера. На борту були 263-ри особи - пасажири та члени екіпажу. Усіх евакуювали у приміщення терміналу.
Детальніше на відео

 

Дитина
Донька на продаж
П'ятирічну дівчинку мало не продали рідні батьки. Це сталось у містечку Ладижин на Вінниччині. Тато з мамою запросили в покупців бездітної пари 50-т тисяч гривень і навіть узяли завдаток. Оборудка не відбулася тільки тому, що про неї довідалася прабабуся маленької Олександри.
Детальніше на відео

 

 

Гроші
Пенсіонер "віддав" циганці 51 тисячу гривень
Увесь арсенал циганських чарів довелося випробувати на собі 60-річному пенсіонеру з Кременчука. Це коштувало йому не багато не мало аж 51-ну тисячу гривень. Усі пенсійні збереження та на додачу ювелірні вироби, що були вдома, той виносив до шахрайки. Мету мав високу - допомогти хворій дружині.
Детальніше на відео

 


Євро
Залаштункова боротьба українських міст стати господарем Євро-2012
Сьогодні міст, що претендують на отримання Євро ще 12-ть, а завтра може стати наполовину менше. У боротьбі за прийняття Євро українські міста усвідомили єдине правило, що правил немає. Найсильнішу позицію обрав Київ.
Детальніше на відео

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: