Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Випуск ТСН за 22.05.2009

Юлія Тимошенко та Володимир Путін
Пропозицій Україні від Росії
Вони пролунали: настількі ж спокусливі наскільки й ризиковані. Як стало відомо згодом, Росія пропонує Україні заплатити авансом за транзит газу до Європи через нашу територію терміном до п’яти років – аби Україна змогла заплатити за блакитне паливо, закачане в наші сховища.
Детальніше на відео

 

 

 


Росія - ЄС
Росія - ЄС - Україна
На Далекий Схід вивіз президент Мєдвєдєв європейців аби обговорити стосунки на рівні Росія-ЄС. Ревниво відгукнувся він про намір шести пострадянських країн приєднатися до ЄС за планом Східне Партнерство. Сказав, що такий план - загроза для Росії. І виходить вона не з боку ЄС, а від країни, котра вороже налаштовує своїх сусідок проти Москви.
Детальніше на відео

 

 

 


Портфель
Суддів-хабарників на палю
Замість покарання - розправа. Так сьогодні коментують судді та юристи зміни до кримінального кодексу України. Нагадаю, вчора депутати ухвалили законопроект Анатолія Гриценка, який передбачає посилення відповідальності за одержання хабара.
Деякі норми у ньому, твердять фахівці, далекі від принципу справедливості. Головне - це політична активність та піар.
Детальніше на відео

 

 


Тюрма
Скільки це довіку
Довічне ув’язнення чи конкретний термін покарання. До Харківської Качанівської колонії сьогодні з’їхалися правозахисники, посадовці і представники департаменту виконання покарань обговорювати проблеми довічного ув’язнення. Саме тут У Харкові утримуються жінки-довічниці. Їх в Україні всього сімнадцять.

Детальніше на відео

 

 

 


Будинок
На захист позичальників постала Верховна Рада
Парламентарі ухвалили закон, який забороняє банку забирати заставлене житло, якщо позичальник не в змозі повернути кредит. Мораторій має діяти до кінця кризи. Коли настане цей світлий день має також визначити Верховна Рада за поданням уряду. Закон набере чинності лише після того, як його підпише Президент.
Детальніше на відео

 

 

 


Протест
В очікуванні мільйонів від ‘’Кінгз Кепітал’’
Ошуканих вкладників просять знову почекати. Тепер – до осені. Сьогодні суд переніс на жовтень розгляд позову, який би відкрив путь до банкрутства компанії. А значить – і до можливості повернути гроші.
Детальінше на відео

 

 

 

Квартира
Шукали квартиру, а знайшли халепу
До міліції звертаються ошукані орендатори. Заплативши за декілька місяців напері потрапити в помешкання родини так і не змогли. Квартирні аферисти вкотре активізувалися, на це раз через кризу.
Детальніше на відео

 

 

 

 

Оголошення
Плата за зарплату
Сотні тисяч безробітних українців позбавили сну шукачів легкого заробітку. Хочете працювати - заплатіть. Це не про хабар ,а про цілком законну плату за послуги. Те, чого такі послуги насправді вартують - розбиратися ніхто не буде.
Детальніше на відео

 

 

 

 


Лосі
Лосі у Донецьку
У центр Донецька забрели лосі. Пару сохатих сьогодні зранку побачили працівники дитячого реабілітаційного центру. Тварини мирно паслися на зеленому газоні та об"їдали листя з дерев.
Детальніше на відео

 

 

 

 

Вода
Посуха сільського масштабу
Посуха сільського масштабу або 12 років без води. Від цього страждають три тисячі жителів села Майори та селища Повстанське – що на Одещині. 4 гривні за відро води або 8-ім кілометрів пішки, аби мати змогу бодай вмитися. Торік люди власним коштом побудували в селах водогони. Але нині чиновники лише розводять руками – коли їх під'єднають до центральної труби, сказати не можуть.
Детальніше на відео

 

 

 

Арсеніій Яценюк
Політичне повноліття Яценюка
Арсеній Яценюк досягнув політичного повноліття. 35 - вік , який дозволяє балотуватися на посаду Президента, що він і збирається робити. День народження Яценюк святкує на Батьківщині - у Чернівцях. Щоправда, скромно- у сімейному колі. Батьки політика розказали - з дитинства він мріяв про собаку. Ця мрія не здійснилася й досі - песика йому не подарують і в 35 - чекатимуть , поки підростуть діти.
Детальніше на відео

 

 

 

Лікарня
Замість життя смерть
На Кіровоградщині протягом лише одного тижня під час пологів померло двоє мам разом із малюками. Цей регіон традиційно передує у страшному рейтингу материнської та дитячої смертності. Проте щоб за такий короткий проміжок часу у процесі дарування життя загинуло чотири людини – такого ще не було. Рідні померлих звинувачують лікарів у халатності. Медики спілкування із пресою уникають.
Детальніше на відео

 

 

 

Пенсіонерка
Вікова дискрімінація
Українським пенсіонерам жити некомфортно - це показало дослідження волонтерської організації "Турбота про літніх в Україні". Люди похилого віку відчувають дискримінацію і в чиновницьких кабінетах і в органах соцзабезпечення. В той же час пенсіонери об’єднуються, щоб допомогти пенсіонерам
Детальніше на відео

 

 

Автомобіль
Назад у минуле
Антикваріат на колесах – власники ретромашин зібралися у столиці на виставку, щоб похвалитися своїми унікальними авто. .Марки, на яких їздили космонавти, королеви і просто багаті люди всіх часів і народів.
Детальніше на відео

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: