Випуск ТСН: головні події дня виборів

Про те, як пройшов день виборів глави Держави, інциденти на виборчих дільницях, заяви про "махінації" на виборчих дільницях, охорону ЦВК та дещо інше, - сьогодні у випуску ТСН.

Секретар ЦВК
Наразі відомо головне - вибори Президента відбулися
Менш активно, ніж 5 років тому. Але - із більшим ентузіазмом, ніж у першому турі. На 15 годину цього дня - проголосували 50 відсотків виборців - проти 47 на цей же час - 17 січня. Чи коментують таку зміну настроїв у ЦВК - запитаємо в Олени Мацюцької.
Детальніше на відео

 

 

Груди
Цікаві моменти для виборів

Українцям буде соромно за свій вибір запевнив Президент чинний. Він має в активі лише 5 відсотків прихильників у першому турі. Чи буде соромитись і сам - Віктор Ющенко не уточнив. Додав тільки, що і це - демократія. Утім - таємниці власного вибору - не видали і решта ВІП-персон.
Детальніше на відео

 

 

Ручка з чорнилом, що зникає. Фото suveni.ru
"Махінації" на виборчих дільницях
Чорнило, що зникає, заборонена агітація, дописування списків виборців уже в день голосування - і так звані "каруселі" та "косинки": штаби обох кандидатів у Президенти - звинувачують одне Одного у зловживаннях, і навіть готуються оскаржувати результати волевиявлення. Хоча міжнародні спостерігачі - перебіг голосування не критикують. Принаймні - поки що.
Детальніше на відео

 


Віктор Янукович
Мала Батьківщина Віктора Януковича
Явка у рідному для Януковича Єнакієвому на 5 відсотків більша, ніж у першому турі. Це майже на рівні 80 відсотків. Особливо ретельно до голосування підготувалася міська влада: ідеально розчистили дороги, щоб зі всіх куточків Єнакієво можна було дістатися до виборчих дільниць і організували транспорт.
Детальніше на відео

 

 

Юлія Тимошенко
Мала Батьківщина Юлії Тимошенко
Чи згадає Дніпропетровськ традиції землятства – інтрига для Юлії Тимошенко, адже у 1 турі мала Батьківщина зрадила відому землячку. В області її підтримали лише 15 відсотків виборців. Як Тимошенко сьогодні зустрічали в Дніпропетровську?
Детальніше на відео

 

 

Юлія Тимошенко
Висновки робити зарано
В штабі Юлії Тимошенко заявляють про потужні фалсифікації і нагадують конкуренту, як його вже один раз вітали з перемогою.
Детальніше на відео

 

 

 

07
Сам Центрвиборчком працює під пильною увагою охоронців
Знадвору - ЦВК патрулює міліція, а всередині - Управління державної охорони. Знімальну групу ТСН, мабуть, першими з українських телевізійників, допустили навіть у тутешню комендатуру. Отож - кухню охоронців і в прямому, і в переносному сенсі, Юлія Дячук бачила зсередини.
Детальніше на відео

 


08
Членам виборчкомів подекуди - довелося ставати і психологами, і медиками водночас
У Полтаві - нетверезого виборця вмовляли не з'їдати свій бюлетень. Він довго не міг знайти, де ставити пташечку, а потім намагався винести бюлетень за межі дільниці. Коли ж його зупинили - зжував його і виплюнув. Бюлетень - визнали недійсним. А чоловік - матиме справу з міліцією. Як іще кілька героїв сюжету Олексія Душки.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: