Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про ракетний скандал, податковий рай для бізнесу, місто без ЖЕКів, свято Октоберфест, змагання охоронців перших осіб держав та про містера Західної України  2010-ть дивіться у випуску ТСН за 19.09.2010.

Маневри
Ракетний скандал

Важкі поранення чотирьох моряків - на останніх маневрах українського війська! На десантному кораблі вибухнули боєприпаси! А може – навіть вцілив некерований снаряд з повітря! Інформаційні хвилі після п'ятничних військових навчань у Криму – нагадувала 9-бальний шторм. 

Детальніше на відео

 

 

Податок
Податковий рай для бізнесу

Податковий рай, обіцяний урядом Азарова бізнесу - поки що залишається за обрієм. Новий кодекс - після повернення з парламенту - все ще доопрацьовують. І самого документа досі не бачили в очі ні більшість підприємців - з якими  уряд нібито радився, ні депутати - які й мають дати зелене світло революційним, як кажуть, змінам.

Детальніше на відео

 

 

Комуналка
Місто без ЖЕКів

Якщо до раю податкового - ще далеко, то до  раю комунального  - в Україні вже наблизились. В одному - окремо взятому місті. Лише три будинки - лишилися там під крилом сумнозвісних ЖЕКів. Решта - в давно омріяній владою формі самоуправління: ОСББ.

Детальніше на відео

 

 

Октоберфест
Свято Октоберфест

У Мюнхені стартувала найбільша гулянка у світі так принаймні вважають місцеві жителі. Рівно 200 років тому відбулося монарше весілля Кронпринца Баварії та саксонської принцеси: власне, перший Октоберфест. Світові війни та епідемії переривали свято. Але не спинили його. Октоберфест росте і утримує статус наймасовішого фольксфесту.

Детальніше на відео

 

 

Мати Гонгадзе
Замовник мертвий, слідство завершене

Таким був цього тижня вердикт прокуратури у справі десятиліття. Після року допитів кілера із генеральськими погонами Олексія Пукача - винним у смерті нашого колеги  Георгія Гонгадзе - визнали екс-міністра МВС Юрія Кравченка. Одна біда: він мертвий - і вже не може нічого заперечити.

Детальніше на відео

 

 

 

Суд
Дожити до суду

У слідства у справі Гонгадзе, і у самого генерала Пукача є свої мотиви не розкривати поки що всіх таємниць. Заяви можуть приберегти до суду: що стане найгучнішим процесом в історії країни. Таку версію - висловив пресі Юрій Луценко. Якщо слідству вистачить політичної волі - постраждати можуть чимало нинішніх топ-політиків. А це означає серйозну загрозу життю самого Пукача.

Детальніше на відео

 

 

Охорона
Змагання охоронців перших осіб держав

Найвищий пілотаж захисту чужого життя цими днями демонструють у Ялті. Тут, зокрема зібрались помірятися вправністю охоронці перших осіб держав. Чи можуть розраховувати на такий же ретельний захист і прості смертні - ми просили дізнатися Олександра Шилка: він на зв'язку із Ялти.

Детальніше на відео

 

 

Містер Західної України  2010-ть
Містер Західної України  2010-ть

Найгарнішого чоловіка Західної України вперше в історії завтра обиратимуть в Івано-Франківську. За титул "Містер Західної України  2010-ть" змагатимуться 13-ть відважних: крім столиці Прикарпаття - також зі Львова, Ужгорода, Хмельницького і Чернівців.  Вони не згодні із поширеним твердженням, що чоловікові - досить бути трохи красивішим за мавпу.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: