Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про скандал з миротворцями, податкова і конституційна революції, серцеві недуги та про розмежування порнографії та еротики дивіться у випуску ТСН-тиждень за 26.09.2010.

Солдати
Масна пляма на репутації

Українські військові знову в центрі міжнародного скандалу. Миротворці в Косові - нібито кілька років поспіль - з 2006-го по 2009-й - наживалися на кримінальному  паливі. Командування міжнародних сил безпеки викрило махінації ще рік тому.

Детальніше на відео

 

 

Конституційний суд
Податкова і конституційна революція

Зразу дві революції, що почалися цього тижня в Україні, - податкова і конституційна - можуть цілком змінити обличчя держави. І марно думати, що нас із вами це омине. Хтось уже боїться наслідків і віщує параліч усіх систем державного організму. Хтось вірить: ці зміни на краще.

Детальніше на відео

 

 

Парламент
Як ділити зароблене

І - ось він, не підйомний у прямому сенсі документ. 700-т сторінок податкової революції, яку останні півроку готувала нова влада. Отримати їх у руки - змогли поки що навіть не всі народні депутати. Бракує паперу для друку - пояснив спікер Литвин. Прем'єр Азаров пропонує всім стурбованим вивчати кодекс в електронному варіанті.

Детальніше на відео

 

 

Азаров
Азаров про зміни до Податкового кодексу

6-ть мільйонів людей - кількість середньої європейської держави. Стільки за твердженням Координаційної ради працівників ринків, - виживають в Україні за рахунок роботи за торговим прилавком. Їхнє життя - новий Податковий кодекс може змінити найсуттєвіше.

Детальніше на відео

 

 

Грузія
Секрети грузинських реформ

Ну а секрети грузинських реформ - які американське Агентство із міжнародного розвитку назвало найглибшими і найрадикальнішими у світі за останні 50-т років, - поїхав вивчати і наш колега Григорій Жигалов. Він зараз на зв'язку з Батумі: столиці колись бунтівної республіки Аджарії.

 

 

Тиск
Українці слабі на серце

На жаль, це не ознака нашої національної ментальності, а медична статистика, яка твердить: віруси, онкозахворювання, нові екзотичні епідемії - віддають чорну пальму першості саме серцево-судинним хворобам. Сьогодні - у  Всесвітній день серця - ми змушені констатувати: країна, де вперше роз'яснили світові, що таке інфаркт міокарда - нині серед держав із найвищим рівнем смертності від серцевих недуг.

Детальніше на відео

 

Порно
Розмежування порнографії та еротики

І - допомогти батькам, які хапаються за серце, коли бачать зображення на комп'ютері або в мобільному своєї дитини - а також тим, хто негайно перемикає телевізор, коли діти поряд - беруться депутати. Їм нарешті - вдалося законодавчо розмежувати еротику і порнографію - принаймні вони так кажуть.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: