Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про теракти в Кіровограді, депутатський існтинкт, барикади у Франції, нафту і обмін на зброю та лейкозне молоко дивіться у випуску ТСН тиждень за 24.10.2010.

tcn_01
Показові вибухи

Одночасно три вибухи в силових офісах Кіровограда уразили країну наприкінці тижня. І хоча людських жертв невідомий підривник вочевидь хотів уникнути   зухвалий виклик головним охоронцям порядку досі породжує найнеймовірніші здогади.  Версії від розваг місцевих мажорів до теракту з політичним відтінком. У випадку останньому зухвальцям загрожує ув'язнення пожиттєве: бо того самого дня до Кіровограда завітав головний посадовець держави.

Детальніше на відео

 

 

tcn_02
Депутатський інстинкт

Бій за подовження повноважень почали парламентські соратники Президента. Повернення до Основного закону 96-го позбавляє їх цілого року безбідного депутатського життя. Із чим нинішні народні обранці аж ніяк не згодні. І вирішити створену ним же проблему пропонують тому ж таки Конституційному суду.

Детальніше на відео

 

 

tcn_03
Франція на барикадах

На мову підпалів і погромів перейшли у спілкуванні зі своєю владою французи. Масові протести для колиски революцій не дивина. Однак цього разу під загрозою опинилася економічна безпека держави. Французи перекрили власній країні кисень тобто бензин. Утім розіграний як по нотах антипенсійний страйк, схоже, закінчується нічим.

Детальніше на відео

 

 

tcn_04
Празький в’язень

Цілий політичний детектив розігрався цього тижня за межами України. У столиці Чехії  арештували українського екс-міністра економіки Богдана Данилишина: якого вдома звинувачують у мільйонних збитках державі.

Детальніше на відео

 

 

tcn_05
Нафта в обмін на зброю

Ці два найелітніші у світі товари можуть суттєво зблизити Україну із Азербайджаном: на тлі спільного бажання менше залежати від Росії. Київ шукає незалежності енергетичної. Баку хоче повернути території: навіть ціною зброї. У даному разі української.

Детальніше на відео

 

 

tcn_06
Чаклуни наступають

Часи, коли жіночки в розпачі таємно бігали до ворожок, щоб утримати свого коханого або віднадити його од горілки у минулому. Сучасні віщуни, пророки і ліцензовані державою екстрасенси тепер офіційно рятують бізнес, і допомагають політикам. От тільки плата за такі послуги часто буває непомірною.

Детальніше на відео

 

 

tcn_07
Роздягтися догола погрожують продавці секонд-хенду

Просто в центрі столиці під Верховною Радою. Тисячі людей із різних регіонів прийшли дати останній бій "убивцям секонду" - урядовцям, що хочуть уже з 1-го січня фактично заборонити ввозити в Україну вживані речі.

Детальніше на відео

 

 

tcn_08
Лейкозні ріки

Ну а беручи в руки склянку молока, добре пригадайте: де ви його купували. Вірус лейкозу- раку крові живе в коровах восьми українських областей. Добра новина  лише те, що на зорі незалежності смертельно небезпечного цього вірусу в країні було ще більше. Триста тисяч корів у нас щороку знищують: щоб урятувати тих, хто молоко п'є.

Детальніше на відео

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: