Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про бійку прихильників двох революцій, бої місцевого рівня, гроші багатіїв, ревізора ЮНЕСКО, та анатомію “ВІА Гри” дивіться у випуску ТСН за 07.11.2010.

Комуністи
У Києві побилися прихильники двох революцій

Знову вийшли сьогодні на барикади прихильники двох революцій: комуністи, які святкували 93-тю річницю жовтневої революції - і представники Комітету революції помаранчевої. Незважаючи на заборону суду, - понад дві тисячі прихильників Компартії зібралися в центрі Києва біля пам'ятника Володимиру Леніну. Після мітингу вони рушили на Майдан Незалежності: слухати святковий концерт.

Детальніше на відео

 

Вибори
Бої місцевого рівня

Порахувати всі голоси до 5-го листопада як передбачає закон змогли далеко не всі тервибочкоми. Десь - оприлюднювати підрахунок заборонив суд - як у Луганську чи Трускавці: отримавши надто велику купу скарг. Десь вибори в кількох округах вирішили взагалі провести повторно: як у Черкасах, не пояснивши причин. У Сумах - досі рахують голоси виборців на чотирьох дільницях і через це не оголошують підсумку загалом.

Детальніше на відео

 

Гроші
Звідки грошики?

Вивернути кишені перед виборцями намагалися цього тижня депутати Верховної Ради на чолі з провладною коаліцією. Цілком серйозно обговорювали  законопроекти, що мають зробити прибутки та витрати чиновників і депутатів – прозорими, а інформацію про їхню роботу – відкритою.

Детальніше на відео

 

 

Лавра
Ревізор приїхав

Метушилися цього тижня охоронці унікальних культурних пам'яток столиці. Софія Київська і Києво-Печерська лавра – одні з найбільших перлин в архітектурній короні України знову на порозі вилучення зі Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.  Наступ бетонних монстрів у охоронній зоні убиває шедеври давньоруського зодчества, кажуть експерти.

Детальніше на відео

 

Акциза
Секрети ЄДАПСу

Саме це приватне підприємство зі складною абревіатурою є всемогутнім власником голограм. Схема для чиновника - ти придумай, де наліпити марочку - а доходи якось поділимо виявилася більш ніж привабливою. Тепер голограмки ліплять чи не на кожен документ в Україні. Кабмін ці шалені прибутки порахував і пішов у наступ на монополію.

Детальніше на відео

 

Віагра
Анатомія “ВІА Гри”

І ще один бізнес - теж певною мірою оптичний обман святкує цього тижня десятиріччя свого успішного завоювання публіки і нових територій. Вони шокували, - оголошували розлучення і поверталися знову. Троє красунь - неодмінно білявка, чорненька і руденька - стали справжнім збудником глядацького інтересу: майже як аналог аптечний.

Детальніше на відео

 

Євро
Український смайлик

Ось такий сонях із написом ЮкреЇн через букву «Ї» затвердили логотипом держави до футбольного Євро-2012-ть. Малювати його, до речі, дозволено на всій місцевій продукції. А в додаток 90 секунд рекламного відео-кліпу: подорож німецького режисера Юліана Улибіна: від "Донбас Арени" до Львівського оперного і від Криму до Києва.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: