Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про Макіївський феєрверк, День Соборності, невідомі республіки, сусідські війни та про армагедон н авибірдивіться у випуску ТСН тиждень за 23.01.2011.

NTTSn_1
Вибухи на замовлення

Макіївський феєрверк. Саме так за три дні після гучних вибухів вже називають події на Донеччині журналісти. Хоча перша інформаційна хвиля  приголомшила країну.  Шантаж влади терактами: такого в нашій історії ще не було.

Детальніше на відео

 

 

NTTSn_2
День соборності

Вибухи у Макіївці і попередні заяви очільника міліції Могильова про можливу кров змусили чекати дня Соборності у напрузі. День єднання Східних та Західних українських земель проголошений 1919-го року з  90-тих став символом відрподженян української незалежності.

Детальніше на відео

 

 

NTTSn_3
Невідомі республіки

Але в офіційного свята є і таємнича історія. Бо крім відомого всім Акту злуки мало хто знає про інші українські республіки, створені після Першої Світової. Існували вони від кількох днів до кількох місяців. Однак легендами встигли обрости. Міні-держави бойків, лемків та гуцулів.

Детальніше на відео

 

 

NTTSn_4
Сусідські війни

Загрозу створення курдської держави в маленькому українському селі зненацька побачили жителі Херсонщини. Допомогли їм активісти з об'єднання "Свобода": яке виступає проти прав  іноземців на українську землю. Вони склали листа до прокуратури. І після розголосу пристрасті між сусідами-українцями і біженцями курдами  завирували. Тепер селяни сплять зі зброєю.

Детальніше на відео

 

 

NTTSn_5
Енергетичний зашморг

До якої межі і як швидко затягують його на шиї кожної української сім'ї з'ясувати справа непроста. Сергій Швець у пошуках таємничої формули електро-тарифу  вперся у перепону поки що нездоланну: приватні обленерго. Саме там починаються справжні накрутки, що так боляче б'ють нас по кишені пояснюють фахівці.

Детальніше на відео

 

 

NTTSn_6
Наркотики – дітям

У величезний скандал може перерости модна нині боротьба із дитячою гіпер-активністю. Вам уже допік надто активний малюк? Або не дай Боже не висиджує довго на уроках у школі? Нагодуй дитину пігулками! з екрана телевізора радить настирлива реклама.

Детальніше на відео

 

 

NTTSn_7
У Тунісі новий сплеск революції

Тисячі демонстрантів, що приїхали із бідних сільських околиць до столиці,  приступом узяли резиденцію прем'єр-міністра. Їх не зупинили ні поліцейські, ні колючий дріт. Розлючений натовп вимагає відставки Мохамеда Ганнуші: він після втечі президента Бен Алі очолив перехідний уряд.

Детальніше на відео

 

 

NTTSn_8
Армагедон на вибір

23 грудня 2012 року завершується нинішній Сонячний цикл за календарем майя. Дехто вважає, що саме на цей день небом призначений кінець світу: що нібито величезний сонячний спалах поглине нашу планету. Скептики заспокоюють: не треба приписувати майя те, про що вони навіть не думали. Хоча крім сонячної катастрофи, людство придумало чимало інших  варіантів апокаліпсису.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: