Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про скорочення ядерних озброєнь, події у Єгипті, революцію у вищій освіті України, невідомі республіки та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-тиждень.

tsn_1
На нашій з вами планеті відучора стало трішечки спокійніше

Знищити її ущент відтепер можна не 20 разів а лише 12. Договір про нове скорочення стратегічних ядерних озброєнь нарешті офіційно набрав сили учора в Німеччині. На конференції із безпеки - так званому Мюнхенському Давосі головний російський дипломат і держсекретар Сполучених Штатів обмінялися ратифікаційними грамотами.

Детальніше на відео

 

tsn_2
Зрушенням тектонічних плит назвали на цій же конференції останні події в Тунісі і Єгипті

У новітніх революціях - НАТО побачило загрозу світовому порядку. І за повідомленням Німецької хвилі вже думає про посилення власної міці. Війська у Єгипті тим часом - цього тижня відкрили вогонь по демонстрантах. І - є жертви серед журналістів.

Детальніше на відео

 

 

tsn_3
З 10 лютого подорожі в країну пірамід туроператори припиняють

Хоча і сміливців, ладних летіти  по засмагу під кулі - практично  не залишилось. Нинішні 8 рейсів до Червоного моря - рушили майже порожніми.

Детальніше на відео

 

 

 

tsn_4
Парламентський фенікс

Попри скандали і бійки нинішній склад Верховної Ради України демонструє дива інстинкту самозбереження. Цього тижня - знову змінили Конституцію. Спочатку - Конституційний суд відновив основний закон 96 року, перетворивши Україну у Президентську республіку. А тепер вже депутати внесли у нього вигідні для себе поправки.

Детальніше на відео

 

 

tsn_5
Революція у вищій освіті України поки що відкладається

Проект міністра Табачника, що заявляв про наближення України до Європейської освіти -  депутати заморозили. Закон передбачав суттєве скорочення вузів, скасування різних рівнів держакредитації  і зміни у підготовці студентів та науковців. Утім - недоліків у закону виявилось більше, ніж переваг.

Детальніше на відео

 

 

tsn_6
Велика державна таємниця

Якщо ви ще не викинули з квартири електрочайники, телевізори і пральні машини - будьте уважними. Ми розкажемо зараз, як не відмовляти собі у всіх електро-забаганках. І при цьому - платити за них менше. Секрет цей давно відомий не тільки самим енергетикам, але й вузькому колу обізнаних людей, які успішно економлять на цьому власні гроші.

Детальніше на відео

 

 

tsn_7
Немає людей здорових, є недообстежені

Це правило декларують дві служби в Україні. Перша - центри крові, які скаржаться на брак здорових донорів. Друга - медичні лабораторії, які часто знаходять хвороби там, де їх і близько нема.

Детальніше на відео

 

 

tsn_8
Невідомі республіки

Сповнену не меншої інтриги свою історію можуть розказати жителі села Флоринка: неподалік від польсько-словацького кордону. Їхня батьківщина колись була столицею. Ще однієї невідомої багатьом республіки, яку українці створили після Першої світової.

Детальніше на відео

 

 

tsn_9
Глава італійського уряду купається у скандалах

Втім, покидати свою посаду Сільвіо Берлусконі не збирається. Цього тижня - італійський парламент помилував Берлусконі і не дозволив обшукати його міланські маєтки. Жінки з опозиційних партій - прийшли того дня із білими шаликами: протестуючи проти аморальних вчинків прем'єра.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: