Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про години правління Януковича, об'єднання з Росією, атестаційне питання та скандальне викрадення дивіться у випуску ТСН тиждень за 06.06.2010.

tcn_01
2400 годин при владі

Тяжко хворого - тобто українську економіку обіцяють таки вилікувати. Це основне посилання Президента Януковича народу із нагоди ста днів перебування на посаді.

Детальніше на відео

 

tcn_02
"Антонов" об'єднають з російською корпорацією

Експерти прогнозують: тісна співпраця констрУкторів, серійних заводів і менеджменту піде лише на користь. Україна та Росія Разом можуть вийти у світові лідери в авіабудуванні. Але наскільки рівноправним буде цей шлюбний контракт?

Детальніше на відео

 

tcn_03
Атестати проти тестування

Чергові новації вступної кампанії змусили цього року хапатися за серце багатьох батьків, чиї діти закінчують школу. Шлях до вишів тільки за результатами незалежногл зовнішнього оцінювання влада як і обіцяв Віктор Янукович підкорегувала. Тепер при вступі враховують і якість шкільного атестата. Однак, що вага його зросте майже у 20 разів із 12 до 200 балів випускники та їхні батьки дізналися тільки в середині року. Які сюрпризи ще таїть вступна кампанія 2010?

Детальніше на відео

 

tcn_04
Браковані усиновлення

Узяли додому, побавилися, і коли набридло, викинули. Це не про кошеня. Повернутих прийомними батьками дітей в Україні стає дедалі більше. Їх кидають двічі, а то й тричі: назавжди вбиваючи уяву про сім'ю як затишне місце, де дитині найкраще.

Детальніше на відео

 

 

tcn_05
Скандальне викрадення у столиці

Серед білого дня, у людному місці бандити кинули в авто доньку колишнього заступника голови Фонду державного майна і швидко зникли. Де зараз перебуває дівчина і чого хочуть викрадачі? Ці питання вже тиждень без відповіді: батькам не висунули жодних вимог. До пошуку задіяли найкращих оперативників.

Детальніше на відео

 

 

 

tcn_06
Ризикована професія у журналіста

Журналісти цього тижня брали уроки у професійних розвідників! Шукати воду у лісі, годуватися підніжним кормом, управлятись із гранатами, що можуть упасти просто на голову. І нарешті відбиватись від нападників із ножами

Детальніше на відео

 

 

tcn_07
Мільйон для попелюшки

Суперзіркою на очах мільйонів глядачів стала звичайна вчителька музики з Донецька. Їй 33 роки, вона сама виховує трирічну Марійку, і участь у проекті каналу "1+1" взяла за порадою подруги. За Вікторію Корженок проголосували 52 відсотки глядачів програми. Наскільки проект змінив життя співачки, як вона витратить свій перший мільйон, а також чому Вікторія вважає, що шоу трохи попсувало їй особисте життя?

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: