Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про розкол Киргизстану, безпрецедентні  арешти серед міліціонерів, революційний законопроект, рекордну спеку та самосуд на Київщині дивіться у випуску ТСН-тиждень за 13.06.2010.

Киргизстан
Розкол Киргизстану

На межі війни одна з колишніх союзних республік. Киргизстану загрожує  розкол: територіальний та етнічний. І навіть - зникнення як держави. У міжнаціональній бійні на півдні країни між киргизами та етнічними узбеками - уже загинуло 97 людей.

Детальніше на відео

 

 

ДАІ
Велика чистка

Показово чистити міліцейський мундир взялася нова українська влада. Тиждень приніс - низку безпрецедентних  арештів. На Сумщині - за ґрати потрапив головний ДАІшник області. У Львові з роботи вигнали одразу цілий підрозділ МРЕВ: за махінації з техоглядом.

Детальніше на відео

 

 

Поранення
Стріляти на ураження

Привід боятися - з'являється і в решти наших громадян. Парламент вирішив дозволити кожному українцеві - купити собі травматичний пістолет. І вже розглянув законопроект у першому читанні. Досить принести довідки від нарколога, психіатра і дільничного - і ви завжди зможете вихопити з кишені пістолет із гумовими кулями.

Детальніше на відео

 

 

Податкові мінуси
Революційний законопроект

Законопроект вже наступного тижня з'явиться у Верховній Раді. Довгоочікувана податкова реформа  має трохи спростити життя підприємцям. Хоча – може вдарити по кишені решти українців, кажуть експерти.

Детальніше на відео

 

 

Пляж
Рекордна спека

Якщо навіть ваша відпустка - десь попереду, то прийти на роботу просто у купальнику чи плавках - мріяла цими днями не одна людина. І ви це - можете! Добру новину - принесла Ольга Пахар. Як в одному комплекті - завітати в офіс, сходити  на пляж - а там і до ресторану: практичні уроки від зірок і - дизайнерів.

Детальніше на відео

 

 

Масло
Масло – масляне

Його, виявляється, знайти в Україні все важче. Остання спроба перевірити на відповідність стандарту яскраві упаковки у супермаркетах - шокувала. Половина відібраних зразків вершкового масла - виявилася фальсифікатом.

Детальніше на відео

 

 

Самосуд
Самосуд на Київщині

Самосуд обіцяють влаштувати мешканці двох маленьких сіл на Київщині: Чепіженці і Капустинці. Селяни обурені поведінкою охоронців приватного ставка: кажуть, що ті за кілька рибин убивають людей і не бояться покарання. Про загадкову смерть одного з таких рибалок - ТСН розповідала.

Детальніше на відео

 

 

http://tsn.ua/video/video-novini/?page=1&media_id=234163&items=15071&type=2

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: