Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про зникнення Василя Климентьєва, нещедрі нива, кліматичний колапс та проротство зірок дивіться у випуску ТСН тиждень за 22.08.2010.

01
Спецоперація чи убивство

Зникнення ще одного журналіста колеги  напередодні чергової річниці Незалежності дивовижно нагадує трагедію 10-ти річної давності. Газета та інтернет-сайт, що викривають корупцію серед правоохоронців. Головний редактор, якому погрожують і намагаються підкупити. Безплідні пошуки харків'янина Василя Климентьєва тривають вже 11-ту добу. Попри порушену кримінальну справу і особистий контроль найвищих осіб держави.

Детальніше на відео

 

 

02
Нещедра нива

Пекельне сонце доконало українські поля які і так ледве пережили весняні потопи. Значно менше збирають цьогоріч не лише зерна, але й традиційної картоплі та помідорів. Потративши рекордні суми на вентилятори і кондиціонери влітку мусимо готуватися до удару по кишені восени.

Детальніше на відео

 

 

03
Як із кліматом уживатися

Але пережити цьогорічне літнє пекло ми могли зі значно меншими втратами. Несподіване відкриття зробила Марина Макущенко. Ще два роки тому українські науковці підготували план переходу країни на тропічний лад. Однак грошей їм тоді дали лише на частину роботи на дослідження клімату. Як із цим кліматом уживатися лише тепер сушать голови у владних кабінетах.

Детальніше на відео

 

 

04
Зірки пророкують

Вони громадяни світу. Їх  люблять, їх знають, їх наслідують і називають кумирами. Вони наші земляки-українці: ті, хто разом з усією державою проривалися всі ці 19 років до кращого життя. Їм прорватися вдалося, і вони вперто намагаються показати світові Україну людей успішних. Вони народилися в різних регіонах, виросли в різних умовах і напередодні Дня незалежності розказали нам: якою бачать зараз нашу спільну домівку.

Детальніше на відео

 

 

05
Мобільним телефоном по даїшникові

Безпрецедентний випадок сколихнув водійську спільноту. І добре струсонув супротивну сторону: інспекторів ДАЇ. Конфлікт із автоінспектором водій записав на камеру мобільного телефона і виклав в Інтернеті. Наслідок для України унікальний: нечемний прапорщик в Держатоінспекції вже не працює.

Детальніше на відео

 

 

06
Дев’ять років у справжньому пеклі

Завтра вступає в дію вирок українським морякам, яких Венесуела звинуватила у зв’язках із наркомафією. На судні під кілем, на глибині восьми метрів знайшли наркотики. Їх міг причепити будь-хто, кажуть моряки. Але суд їм не повірив. Запитань до суду залишається багато. Однак офіційний Київ їх не ставить.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: