Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про смерть на старті, вузівську зачистку, школу виживання, цвіт наживи та про Дивні збіги у справі зникнення харківського журналіста дивіться у випуску ТСН-тиждень за 05.09.2010.

Гроб
Смерть на старті

Убивством депутата заплямований початок нових виборчих перегонів в Україні. 11-го вересня – стартує підготовка до жовтневих виборів у місцеві ради – оголосила у п'ятницю ЦВК. А напередодні – на Львівщині знайшли убитим депутата місцевої ради Пустомитівського району - головлікаря місцевої лікарні Ярослава Федину.

Детальніше на відео

 

 

Освіта
Вузівська зачистка

Тотальним недобором зустріли цього року День знань - майже сотня українських вишів. 45-ть із них - не отримали жодної заяви на вступ. І причина не в тому, що українці втратили інтерес до вищої освіти. Свої правила - починає диктувати  ринок.

Детальніше на відео

 

 

Школа
Школа виживання

Тверду трійку ставлять українці і якості вітчизняної шкільної освіти - це дані цьогорічного опитування Інституту Горшеніна. При цьому нарікають не лише на постійні побори на подарунки вчителям і адміністрації школи. Байдужість педагогів до дітей, некомпетентність і низький моральний та культурний рівень - також у цьому списку.

Детальніше на відео

 

 

Квіти
Цвіт наживи

Святом без квітів лякали нас напередодні першого вересня. В день, коли троянди і хризантеми - товар найходовіший, ціна однієї квітки загрожувала зрости до 50-ти -80-ти гривень. Причина цієї паніки - конфлікт між імпортерами квітів і митниками. Чому наводити лад на квітковому ринку держава заходилася саме напередодні свята, - чи правда, що тепличні умови - створюють лише для кількох фірм-продавців, - і чи виграє від цього покупець?

Детальніше на відео

 

 

Збіг
Дивні збіги у справі

Сенсаційний поворот у справі зникнення харківського журналіста Василя Клементьєва. Вперше в незалежній Україні головний міліціонер публічно визнав: до імовірного убивства головного редактора газети можуть бути причетні правоохоронці - як чинні, так і звільнені.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: