Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про дружбу з Росією, кримінальну опозицію, право на смерть та спеціальне інтерв'ю Дмитра Медвєдєва дивіться у випуску ТСН тиждень за 16 травня 2010.

tcn_01
Дружба з розрахунку
Президент Росії, чия нога не ступала на землю київську останні 5 років  уже завтра у столиці України. Перший офіційний візит Дмитра Медведєва як президента ще задовго до його приїзду обріс чутками, версіями і здогадами. Якщо навіть у режимі робочоїЇ зустрічі глава Росії переконав українського президента залишити Чорноморський флот у Криму аж на 30 років то чого чекати від офіційних, ретельно підготовлених перемов?
Детальніше на відео

tcn_02
Ексклюзивне інтерв'ю Дмитра Медвєдєва
Акції протесту "проти антиукраїнської політики режиму Януковича" як називає її опозиція - в день приїзду російського президента таки будуть. Попри заборону суду мітингувати цього дня в центрі столиці об'єднання Свобода знайшло не вказане у переліку місце.

Детальніше на відео
tcn_03
Міст із малинівки
Предметним втіленням зближення двох держав може стати міст через Керченську протоку. Багаторічні спроби його звести ніби жива ілюстрація до підйомів і спадів українсько-російських взаємин: міст кілька разів будували, він руйнувався. Тепер нарешті заговорили про тунель під протокою: він, нібито буде надійнішим. Хай там як президент Янукович уже доручив прем'єр-міністрові України й очільнику кримського уряду підготувати рішення про будівництво транспортного мостового переходу.
Детальніше на відео

 

tcn_04
Криміналом по опозиції
Влада знайшла цього тижня заняття українським політикам, які хочуть постійно і системно її критикувати. Лідера Б'ЮТ вже наступного дня після мітингу під Верховною Радою викликали на допит у Генпрокуратуру. З приводу кримінальної справи, закритої 5 років тому.  
Детальніше на відео

 

tcn_06
Шкідливі звички стають розкішшю
Любителям тютюну і оковитої час відкладати гроші про запас. За пропозицією уряду Верховна Рада піднімає акцизи на цигарки і горілку. За рахунок цих зборів - обіцяють підтримати вчителів, лікарів і військових. Борці за здоровий спосіб життя - цей крок лише вітають: може хоч трохи допоможе зберегти здоров'я українців. А ті, хто наміри уряду вивчають серйозно мають сумніви: подорожчають, зрештою, цигарки і напої якісні. Сигарети без фільтра, скажімо коштуватимуть, як і досі.
Детальніше на відео

tcn_05
Право на смерть
Першу пасивну евтаназію  тобто позбавлення житя провели у Швеції. 32-річна жінка, яка не могла дихати самостійно, попросила відключити її від апарата штучного дихання. Закон, який дає швейцарцям право так припинити свої страждання вступив у дію наприкінці квітня: після того, як до міністерства охорони здов'я із цим проханням звернулося кілька невиліковних хворих. У Європі де евтаназія дозволена також у Люксембурзі, Нідерландах і Бельгії ця тема досі предмет дискусій. Докотилися вони і до України.
Детальніше на відео

tcn_07
Модельєри тіла
Сонце роздягає а що відвертіші сукні то стрункішими хочеться бути. Схуднути в в одних ділянках тіла, та додати в інших - можна і на операційному сстолі, і в кабінеті масажиста. Що швидше та результативніше знає Соломія Вітвіцька. Найсучасніші тенденціїї, новітні технології та наноможливості. А ще яку небезпеку можуть приховувати в собі силіконові принади.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: