Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про "чорну мітку" для України, закінчення каденції Віктора Черномирдіна, заборону грального бізнесу, трагедію на шахті ім. Скочинського та про смертельні допити дивіться у підсумковому випуску ТСН за 14.06.09.

Віктор Янукович та Юлія Тимошенко
Сім днів поступової амнезії
Минулої неділі, майже увесь політикум почав страждати на нетривалі провали у пам'яті. Здебільшого це стосується головних учасників переговорів про створення широкої коаліції. Щойно стало зрозуміло, що об'єднання не буде, перед українцями почали розігрувати виставу "і я не я, і ширка не моя". А разом з нею - і нова Конституція, розподіл влади та все інше, що раніше просочилося до громадськості.
Детальніше на відео

 


Тимошенко о кризисе
"Чорна мітка" для України
Сумне визнання ми отримали у світі – "чорна мітка" від міжнародних правозахисників. Україну визнано найбільш корумпованою країною світу. У звіті правозахисної організації Тransparency International подано навіть рейтинг - хто найстаранніше тягне країну у прірву - на першому місці державні установи, далі - парламент, допомагають їм органи юстиції. Парламентарі цього тижня наче відреагували на звіт міжнародних експертів і ухвалили показові закони, які, на їхню думку, допоможуть у боротьбі з корупцією.
Детальніше на відео


Чорномирдін
Україну покидає найколоритніший із закордонних послів
Закінчилася київська каденція уповноваженого представника Росії Віктора Черномирдіна. За 8 років кар'єри у Києві Віктора Степановича ким тільки не називали - спочатку політичним вигнанцем, а саме призначення - засланням, потім - резидентом Кремля, згодом - одним із найвпливовіших послів в Україні. Ставитися до Черномирдіна можна по-різному, але варто визнати - планку, яку він виставив на своєму посту, буде важко подолати його наступникові.
Детальніше на відео


Гральні автомати
Гра таки скінчилася
Верховна Рада зробила ставку на моральність та здоров'я українського суспільства - саме така преамбула до закону, що забороняє гральний бізнес в Україні. Депутатам вдалося зібрати необхідну кількість голосів, аби подолати вето президента. Про смерть імперії азарту начебто казати зарано. Мораторій триватиме 3 місяці, за які обіцяють підготувати новий закон, що регламентуватиме цей багатомільярдний бізнес.
Детальніше на відео

 


Загиблі
Нова трагедія на шахті ім. Скочинського
8 червня аварія на донецькій шахті ім. Скочинського забрала життя шахтарів. 38 гірників з 51-го, що працювали на ділянці, змогли вибратись на поверхню самостійно. Решту шукали під завалом упродовж тижня. На жаль, ніхто з 13-ти не врятувався. Офіційна версія аварії – викид вугілля і газу. А що його спричинило – то предмет досліджень експертів, науковців й урядовців. Окрім того, мають визначити головне: чи загиблі стали заручниками надр, чи людського недбальства?
Детальніше на відео

 


Допит
Смертельні допити
Головні претензії - в Україні абсолютна більшість кімнат для тимчасового тримання радше нагадують камери для тортур - у них немає туалетів і навіть рукомийників. Жорстоке поводження з в'язнями - це хвороба вітчизняних правоохоронців. Та що казати про облаштування камер, якщо в руках міліціянтів за останні 9 місяців тричі гинули затримані громадяни.
Детальніше на відео

 


Візир
Розчарування тижня для водіїв
У середу українські інформагенції передали новину - "Візирам" автоінспекції оголосили червоне світло. Один з київських судів визнав, що штрафи, виписані на підставі фотографій ДАІшного приладу, незаконні. Тобто оплачувати їх - не варто. Утім, незабаром в автоінспекції роз'яснили - по-перше, там вже готують апеляцію. По-друге, глобальних наслідків таке рішення суду не матиме. А по-третє, в регіонах подібні рішення суди ухвалюють уже стосами - майже під копірку.
Детальніше на відео

 


Вірус
У світі оголошено пандемію "свинячого грипу"
Таке рішення ухвалила Всесвітня організація охорони здоров'я. Це означає, що вірус швидко поширюється. Стрімке зростання кількості хворих зафіксували в Австралії, Чилі, Японії та Великобританії. Востаннє пандемію, тобто глобальну епідемію, оголошували 1968-го року. Натепер на "свинячий грип" хворіють або перехворіли 28-м тисяч людей. Померла 141-на людина. Для профілактики радять ретельно мити руки і затуляти ніс під час чхання.
Детальніше на відео

 

 

Кредит
Кредитний зашморг послаблюється
Якщо вам важко оплачувати поточні рахунки, ви можете не тільки просити, а й наполягати на перегляді календаря платежів. Нацбанк визначив, за яких умов комерційна установа має йти позичальникам на поступки. Це може бути і збільшення терміну кредиту, і зміна валюти, і перегляд річних відсотків. Але скористатися кредитними канікулами варто лише у крайньому разі. Бо будь-який перегляд умов позики - це додаткові витрати.
Детальніше на відео

 

 

Кінь
Півцарства за коня або хто купив кобилу за 190 тисяч доларів?
Українські бізнесмени розпрягли гаманці. Цього тижня вперше в Україні - олімпійських чемпіонів виставили на аукціон. Лоти - спортивні коні. Із 14 голів продали менше половини. Чотирьох жеребців, не чекаючи аукціону, придбали іноземці. Утім, виторг сягнув півмільйона доларів.
Детальніше на відео

 

 

Літаки
Український авіапром готується підкорювати Париж
Повернути віру та повагу до себе авіатори спробують вже завтра у Франції. АНТК імені Антонова візьме участь в одному з найпрестижніших авіасалонів світу - паризькому "Ле Бурже". Шоу має розпочатись уже завтра. Але несподівано свої корективи внесла погода, через її примхи польоти взагалі можуть скасувати.
Детальніше на відео
 

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: