Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Газові проблеми, українсько-російські відносини, "покупки у групах", фальшивомонетники - сьогодні у підсумковому випуску ТСН за тиждень.

01

Газові проблеми
Іще не оговталися від січневої газової війни, а нас уже наздогнали нові газові проблеми. Україна почала замерзати - до дрижаків у квартирах українців довела нова формула розрахунків із Нафтогазом: «Немає ліміту – немає і тепла».
Детальніше на відео

02

Градус українсько-російських відносин знов опустився
Міністерство закордонних справ цього тижня воювало з базіками. Приїжджими. Віктор Черномирдін – російський посол - у Києві отримав суворе попередження від українського зовнішньополітичного відомства. Головна вимога, якщо по-простому – або притримати язик за зубами, або пакувати валізи.
Детальніше на відео

03

Хто гальмує процес кадрових змін в уряді?
Ось і цього тижня справа кадрових ротацій в уряді знову не дійшла до зали голосувань. Хоча, роздавши кожній свашці по ковбасці, прем'єр необхідну кількість депутатських голосів, схоже, має. Чому ж зволікають із голосуванням? - сушать голови аналітики. Та тільки не ТСН - ми знаємо відповідь - що, а точніше, хто - гальмує цей процес.
Детальніше на відео

04

Київ атакували фури
Водії та власники автофургонів ось уже майже 100 годин живуть на засніженому і холодному тротуарі. У кількох сотнях вантажівок - доведені до розпачу непосильними кредитами та катастрофічними збитками далекобійники. Звиклі до дорожніх випробувань чоловіки налаштовані категорично - без свого - додому не повернуться.
Детальніше на відео

05

"Покупки у групах" – найпоширеніший вид фінансових пірамід
На тлі відсутності банківського кредитування, фінансові піраміди квітнуть на очах. Особливого розмаху набувають так звані "покупки у групах". Цей різновид шахрайства особливо прижився на авторинку. Людям обіцяють нову автівку під невеликий відсоток річних. Що насправді ховається за такою казковою завісою – знає ТСН.
Детальніше на відео

06

Курс долара знов безконтрольний
Увесь тиждень країна починала свій день інформацією з міжбанківських торгів. Інтерес вимушений - курс гривні знову викликає чимало занепокоєнь у населення. За минулі сім днів гривня знову схудла. В середньому на 35 копійок.
Детальніше на відео

07

Про фальшивомонетників
У кого грошей вдосталь - то це в тих, хто їх сам собі малює. Криза активізувала фальшивомонетників. Лише за січень затримано майже півсотні таких ділків. Тож уважніше придивляйтеся до вмісту ваших гаманців.
Детальніше на відео

08

Скандали на Євробачені
Москва знову ображається. Цього року - на пісню, яку везуть до Білокам'яної грузинські виконавці.
Але свій внесок у скарбничку скандалів наступного Євробачення зробила й Україна. Обрання нашого посланця на улюблений фестиваль домогосподарок знаково відбувається із сімейними сценами.
Детальніше на відео

09

Чоловіки VIP-жінок
Далі про пари, які сміття за двері своїх стосунків виносити не звикли. Більше того - вони напівутаємничені від громадськості. Вийти із тіні цього тижня ТСН наказала сірим кардиналам української політики. Чоловікам, про існування яких усі чули, але мало хто бачив. Їх називають - чоловік Тимошенко, Богатирьової, Богословської чи Герман.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: