Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про пошуки кіровоградського екс-депутата, кулачні бої у Верховній Раді, прощання з поп-королем, дизентерію та багато іншого, - у підсумковому випуску ТСН.

01
Пошуки кіровоградського екс-депутата
Це був іще один тиждень, змарнований у пошуках кіровоградського екс-депутата, якого підозрюють у полюванні на людину. І водночас тиждень, що довів - у справі про убивство кіровоградського селянина Валерія Олійника забагато спекуляцій і політичного розрахунку. У ній є - знищена за незрозумілих обставин людська доля і троє підозрюваних, двоє з яких уже за ґратами.
Детальніше на відео

 

 


02
Цього тижня знову дійшли до боїв навкулачки
У ЗМІ просочилася інформація про нові бійцівські успіхи регіонала Нестора Шуфрича. Цікава деталь - чи не вперше в українській політиці сталася бійка не між опонентами, а між однопартійцями. Адже почухав кулака Нестор Іванович об обличчя свого соратника Сергія Льовочкіна. Побилися начебто через Януковича.
Детальніше на відео

 

 


03
БЮТ та ПР пообіцяли Верховній Раді літо без відпустки
Дві фракції одночасно - БЮТ та ПР - остудили курортну гарячку своїх товаришів по Раді. Попередили, що вже мають необхідну кількість підписів, аби збирати позачергові засідання Парламенту влітку. Це у разі, якщо сесію оголосять закритою.
Детальніше на відео

 

 

04
Місія МВФ пішла назустріч прем'єр-міністру
Заокеанські гості, які цього тижня відвідували Україну, по собі залишили приємні спогади. Наприклад у прем'єр-міністра. Місія МВФ пішла назустріч її проханню і вирішила не просто видати вчасно третрій транш свого кредиту, а просто засипати Україну манною кредитною.
Детальніше на відео

 

 


05
Три дні провів Обама в Москві
Три дні провів у російській столиці з офіційним візитом Барак Обама. Західна преса пише про цю подію в оптимістичному тоні, але відзначає відсутність реальних досягнень - підсумком візиту стали угоди, більшість з яких не мають юридичної сили - це лише декларації про наміри.
Детальніше на відео

 

 


06
Прощання тижня – похорони Майкла Джексона
Америка, а разом із нею і увесь світ проводжали в останню путь Майкла Джексона. Церемонію організували по-королівськи. Саму панахиду, за останнім бажанням короля сцени, перетворили на справжнє шоу, заробивши на ньому не один мільйон доларів. Загалом смерть короля поп-музики вже встигли перетворити на бізнес. Про смерть як останню виставу - далі.
Детальніше на відео

 

 

 

Ілюстрація
Шукайте гроші на операцію, або йдіть помирати
Таку лікарську настанову давали пацієнтам Луганського обласного клінічного онкологічного диспасеру. Торік відмовився від лікування у цьому закладі кожен п'ятий хворий. Колишні пацієнти називають лікарню фабрикою з викачування грошей.
Детальніше на відео

 

 


08
Дизентерія продовжує свою війну проти українських дітей
Лише за минулу добу вона вклала у ліжко 22 мешканці Мукачевого - люди отруїлися, скуштувавши тістечка у місцевому кафе. Зараз там встановлюють винних. Тим часом стали відомі перші результати розслідування справи про отруєння десятків дітей у двох оздоровчих закладах - у Львові та на Закарпатті.
Детальніше на відео

 

 

 

09
Українські артисти розпочинають свої політичні гастролі
Президентська кампанія стартує тільки восени, та вже зараз співаки почали під час своїх виступів раптово нагадувати про когось із кандидатів і переконувати натовп у чеснотах свого обранця. Про ціну такої любові, звісно, промовчують.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: