Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про візит московського патріарха Кирила, справу Ґонґадзе, гральний бізнес, вступну кампанію, "провал" фестивалю "Свірж" та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН - тиждень.

Похищение бизнесмена во Львове
Україна провела цей тиждень під церковні співи та молебні
Від понеділка і до сьогодні серед головних новин країни - візит Патріарха Московського і всієї Русі Кирила. Візит триватиме ще кілька днів, але вже зрозуміло, що утримати його в межах пастирського не вдалося - ані предстоятелю російської православної церкви, ані Україні.
Детальніше на відео

 

 

02
Серед головних новин і цього тижня залишалася справа Гонгадзе…
…та допити генерала Пукача. Справа просунулася суттєво - це підтверджують жахливі знахідки останків, на місце перебування яких указав Пукач. І заяви різних політиків стосовно затриманого нещодавно генерала. Серед головних висновків - сумнівів щодо причетності Пукача до вбивства журналіста вже не залишилось.
Детальніше на відео

 

 


Операция простая - последствия фатальные
Гральний бізнес сховалися від держави в тіні
Країна не награлася - головний висновок після заборони грального бізнесу. Той дедалі активніше веде нову гру. Підпільну. По всій Україні, немов гриби після дощу, плодяться нелегальні казино або гральні зали. Що не день - правоохоронці та податкова звітують про накриття чергового грального кубла
Детальніше на відео

 

 

04
Про вступну кампанію
На справжню рулетку для декого з випускників перетворилася цьогорічна вступна кампанія. У вишах України добігає кінця битва за освіту. Нинішнього року охочих до навчання в університетах та інститутах відбирали за новою системою - лише за балами незалежного тестування із двох чи трьох предметів.
Детальніше на відео

 

 


Тепло в кредит
Тепло в кредит
Саме там триває поки що унікальний експеримент - мешканцям багатоквартирних будинків дають кредити на встановлення автономного опалення осель. Гроші виділяє Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.
Детальніше на відео

 

 

06
Трейд-ін по-українськи
Автосалони, відчувши суттєве падіння попиту на нові авто, активно заходилися міняти їх на машини не першої свіжості. Із доплатою, певна річ. При цьому максимально спростили умови. Новації авто-натурообміну вивчав Борис Іванов.
Детальніше на відео

 

 


07
Україна втрачає рибу
Лише цього літа зафіксовано десятки випадків – коли догори черевом на поверхню води випливло все живе. Причин багато і водночас – одна. Людська діяльність. Захаращені водойми, викидання нечистот і, зрештою, у країні зникає течія, яка несе з собою кисень для риб. Найстрашніше - мертву рибу не всюди встигає прибрати санстанція, а подекуди спритнішими виявляються торгівці.
Детальніше на відео

 

 


Страну детства построили под Киевом
Фестиваль культури народів світу – "Свірж" – не відбувся
Саме в ці хвилини біля Львова – мало тривати грандіозне за своїм розмахом шоу. Фестиваль культури народів світу – "Свірж". На нього запросили хедлайнерів світового масштабу. Приміром, за півтори години на сцену мала би вийти власниця двох премій "Гремі", Сезарія Евора.
Детальніше на відео

 

 


09
Українські війська сьогодні святкують День аеромобільних військ…
…або День Повітряно-десантних військ. Десантників називають елітою української армії, крилатою піхотою, блакитними беретами. Сьогодні елітні війська приймали вітання і показували все, на що здатні, у Житомирі.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: