Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про скандал тижня, звичку давати хабарі, село без лікарів, землю розбрату та річницю трагічних подій у Грузії дивіться у випуску ТСН тиждень за 09.08.2009.

Постраждала дівчина
Скандал тижня
Цього тижня Україна спостерігала за першою брудною ластівкою передвиборчої кампанії. У скандалі, що розгорівся в Ужгороді, намішано багато чого - побутове хуліганство, політична неприязнь і ультранаціоналістичні заклики. Ось така суміш і кинула міського голову Ужгорода на намет "Фронту Змін" у центрі міста. Сергія Ратушняка розлютило те, що агітація проходила без дозволу місцевої влади. Під гарячу руку потрапила волонтерка Наталя Бутримко.
Детальніше на відео

 

 

 

 

Лозінський
Слід Лозинського
Інтернет-видання минулого тижня повідомляли, що Віктор Лозинський перебував у курортному містечку Нетані. Куди начебто виїхав за російським паспортом у середині липня. Ізраїльська поліція отримала запит від українських правоохоронців про екстрадицію.
Детальніше на відео


 

 

 

Будинок
Земля розбрату
У Секретаріаті Президента підрахували, скільки разів люди поскаржились до них через землю. За три роки - 32 тисячі звернень. Найбільше - з Криму. І переважно - на тяганину у безоплатній передачі земельних ділянок. Президент відреагував - і собі написав лист. Прем'єрові. Уряд відреагував новою постановою, яка має покласти край земельним поневірянням людей.
Детальніше на відео

 

 

 

 

Євро-2012
Польща – майже готова. Україна – створює багато проблем
Це слова Президента УЄФА Мішеля Платіні, про Євро-2012. Цього тижня українські політики знову дали привід скоса подивитися на Київ. Спочатку Верховна Рада зобов'язала Нацбанк виділити 10 мільярдів гривень на підготовку до чемпіонату. Відтак – Президент це рішення заветував. Щоправда, уряд пообіцяв знайти гроші в інший спосіб.
Детальніше на відео


 

 

Кирил
Відлуння візиту
Україна усвідомлює – що залишив по собі Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.
Його десятиденна подорож або ж, як наполягав сам Патріарх -проща - була насичена подіями, зустрічами, а головне - проголошеними ідеями.
Детальніше на відео

 

 

 


Лікар
Село чекає на лікарів
І цього року випуск медичних вишів не поліпшив ситуацію у сільських лікарнях та амбулаторіях. Кадровий голод не вдається втамувати навіть обіцянками про житло молодим спеціалістам. Можливо тому, що найчастіше вони так і залишаються обіцянками. Нині в Україні вакантні вісімнадцять тисяч лікарських посад. Третина - в селі.
Детальніше на відео

 

 

 

Хабар
Хабар як звичка
Діагноз українському суспільству днями поставили соціологи. Україна хвора на хабарництво. Це підтверджують дані останніх опитувань - більше 42% наших співвітчизників дають хабарі. Розмір середнього підношення, за даними держслужби боротьби з економічними злочинами, просто вражає - 72 тисячі гривень. Явище проникло буквально в усі сфери життя. Чи запрограмована країна на хабарництво?
Детальніше на відео

 

 

Війна
У Грузії та Південній Осетії ці дні – скорботні
Там згадують жертв останньої війни на Кавказі. Лише за офіційними даними, у серпні 2008 року Грузія втратила близько півтисячі людей. Південна Осетія – дві сотні. Більшість оглядачів називають ті події початком російської військової інтервенції в Грузію. В результаті Москва відколола від неї території Південної Осетії та Абхазії, забезпечивши останнім військову і політичну підтримку. Загалом ситуація у регіоні залишається нестабільною і досі.
Детальніше на відео

 

 

 

Шахтарі
Могильники імперії
Рівно 20 років тому саме у ці дні вбито перші цвяхи у труну соціалізму. У серпні 89го керівництво тодішнього Радянського Союзу лихоманило від масових протестів шахтарів. В результаті цього масового страйку вони тоді домоглися зміни керівництва вуглевидобувної галузі СРСР. І вивели на новий рівень профспілки – у найближчі роки саме профспілкові лідери виступали переговірниками із владою, а часто – навіть диктували їй умови.
Детальніше на відео

 

 

 

Сергій Кузьмінській
Прощання з легендою
Однією із виразних ознак епохи розпаду СРСР стала поява нової музики. На сцени вийшли гурти, що вразили глядача своєю поведінкою, мовою та сценічними образами. Серед них, можливо, найепатажнішим був гурт "Брати Гадюкіни" зі своїм незмінним фронтменом Сергієм Кузьмінським. Це ім'я позначило втрату тижня.
Детальніше на відео
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: