Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про відставку уряду Тимошенко, перші закордонні візити Януковича, гаражний терор, порятунок в утробі, мистецтво одягатися та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-тиждень.

01
Смерть напівживої коаліції і відставка уряду Тимошенко
Це дві події, що відволікли увагу українців від перших візитів президента Януковича. Знаючи бійцівський характер леді Ю - і її прихильники, і вороги – напружено очікували: чи здасть таки позиції мирно?
Детальніше на відео

 

 

02
Вектори перших закордонних візитів Віктора Януковича
Він обрав зовсім протилежні до поїздок свого попередника. Якщо улюбленець Заходу Ющенко – насамперед поїхав до Москви, то відомий симпатією до Росії Янукович – почав із Брюсселя. І саме звідти – привіз значно більше подарунків, аніж згодом – із Білокам'яної.
Детальніше на відео

 

 

Кремль
Один чи навіть два українські телеканали найближчим часом розпочнуть мовлення в Росії
Це ще одна обіцянка президента Медведєва, що збурила уяву не так українців, як самих росіян. Там зразу почали вираховувати: невже і справді Москва дозволить трансляцію українських політичних ТОК-шоу?
Детальніше на відео

 

 


04
Про гаражний терор
Понад 6 мільйонів авто по всій країні – шукають собі прихистку. Не маючи змоги купити житло або землю, українці хоч так вирішили поліпшити своє життя. І – потрапили у пастку. Паркувальних місць – у містах катастрофічно бракує.
Детальніше на відео

 

 


05
Порятунок в утробі
Фантастичні технології - дійшли до України. Рука хірурга - стає продовженням Божого промислу. Врятувати життя дитини просто у лоні матері - вперше в Україні змогли в одній із приватних клінік. Фактично - це були пологи навпаки: навколо плідні води - заливали назад у маму.
Детальніше на відео

 

 

06
Лозинський за ґратами
Полювання за мисливцем на людей завершилось зовсім несподівано. Екс-депутат, колишній БЮТівець - підозрюваний у жорстокій розправі над селянином - цього тижня сам здався до рук правосуддя. І був шокований, коли його все-таки заарештували.
Детальніше на відео

 


07
Бубка вимагає революції
Неперевершений чемпіон світу, а нині - голова Національного олімпійського комітету - у провалі української збірної на зимових олімпійських іграх звинувачує насамперед чиновників. Вся система підготовки наших спортсменів на рідній землі - перетворюється у боротьбу за виживання. Витиснуті з України - вже на цій Олімпіаді здобувають медалі для інших країн.
Детальніше на відео

 

 

08
Мистецтво одягатися
Коралі і вишивка - на інавгурацію президента. Майже чернеча сукня - до Папи Римського. Стримані лінії ділового костюма - у службовому кабінеті. І - ніжні хвилі драпірування - поза ним. Мистецтво одягатися - давня таємна зброя жінок - стає вагомою частиною української політики.
Детальніше на відео

 

 

09
Сьогодні вночі найкращі з світу кіно отримають Оскар
Вже вранці, за київським часом, світ знатиме - хто, на думку американських кіноакадеміків, був найкращим у світі кіно минулого року. А от хто був найгіршим - відомо вже. Лауреаткою премії "Золота малина" - як найгірша актриса - стала Сандра Балок. Відома голівудська зірка не посоромилася особисто забрати так званий "антиоскар".
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: