Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про перемогу Кличка, кадрову революцію в Україні, антитабачний детектив, банкрутство Греції та про Євро-2012 дивіться у випуску ТСН за 21.03.2010.

Кличко
Хто може перемогти Кличків?
Але почнемо - із факту незаперечного: українці зараз - недосяжні для всієї планети. Саме так - виглядає ситуація на її найпрестижніших рингах.
Детальніше на відео

 

 

 

Янукович
Кадрова революція в Україні триває
Хвиля нових змін - буквально змивала цього тижня керівництво великих і малих структур - у центрі і в регіонах. Цікава ознака - більшість звільнених - писали заяви за власним бажанням. Як рубають кадровий ліс, - куди летять тріски - і як на все це дивляться збоку - Григорій Жигалов у сюжеті ТСН.
Детальніше на відео

 

 


Табачник
Антитабачний детектив
Ще жоден міністр жодного уряду незалежної України не вступав на посаду з таким гучним супроводом, як – Дмитро Табачник. Протести через призначення його відповідальним за освіту і науку – затьмарили решту кадрових новацій тижня. Яка ж суперідея змушує залишатися пана Табачника під критичними стрілами і опозиції, і однопартійців – і чому публічно мовчить з цього приводу той, хто обіцяв "усіх почути" і об'єднати Україну – спробував зрозуміти Юрій Сидоренко.
Детальніше на відео

 

 

 

Греція
Банкрутство Греції
Розтрощені вітрини банків і крамниць. Паралізовані аеро- і морські порти, не працюють школи і лікарні. . Влада греції намагається врятувати країну від банкрутства. А її мешканці не розуміють - чому їхнім коштом?
Детальніше на відео

 

 

 

Євро-2012
Євро-2012 - зона ризику
Принаймні для двох міст в Україні і Польщі, які і готуються приймати у себе футбольний чемпіонат. В УЄФА - стурбовані темпами будівництва стадіонів - і навіть розглядають можливість проведення Євро не у восьми, як планували раніше, а у шести містах.
Детальніше на відео

 

 


Масова загибель риби у Київському водосховищі
Запах смерті стоїть над Київським водосховищем
Сотні тонн загиблої риби в тому числі і найцінніших порід, мільйони гривень - і близько 5-ти років, щоб відновити багатство рукотворного моря. Це - лише кілька наслідків екологічної катастрофи, породженої діями працівників місцевої ГЕС.
Детальніше на відео

 

 

Цвинтар
Полювання за житлом
Одна з найприбутковіших статей кримінального бізнесу останнього часу це полювання за житлом. За підрахунками експертів - кількість квартирних афер під час кризи зросла у два-три рази.
Детальніше на відео

 

 

 

Альоша
Пісенна інтрига
На справжню голлівудську драму - знову перетворився відбір українського учасника на пісенний конкурс Євробачення. За всіма правилами жанру - розв'язку не принесло навіть екстренне змагання, організоване новим керівництвом Національної телекомпанії - за підтримки адміністрації президента.
Детальніше на відео
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: