Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про вулкан в Ісландії, похорон президента Польщі, високозбагачений уран, авіаційний колапс, найдорожчий фільм та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-тиждень.

01
Вулкан в Ісландії втрутився у життя мільйонів людей
Як простих смертних, так і чиновників найвищого рангу. Мільйони пасажирів по всьому світу - в полоні аеропортів - через затягнуте пилом небо Європи. А вулкан і не думає вгамо-вуватися - і обіцяє змінити клімат Землі. Його виверження - наскрізна тема випуску.
Детальніше на відео

 

 

02
Сьогодні Польща прощається зі своїм загиблим президентом
Сім днів після смерті Леха Качинського і його дружини - так і не дали відповіді на головне запитання: чому сталася катастрофа під Смоленськом. Однак мети поїздки – польський президент досяг. Про трагедію Катині – він змусив заговорити увесь світ: навіть ціною власної смерті.
Детальніше на відео

 

 

03
Перше подружжя знайшло вічний спокій у Вавельському замку, у Вежі срібних дзвонів
Ліворуч від основної крипти, де покоїться легендарна фігура і національний герой Польщі Юзеф Пілсудський. Похоронна церемонія закінчилася півгодини тому. Небо розірвав 21 салютний постріл.
Детальніше на відео

 

 

04
Ісландський вулкан змусив відмовитися від польоту до Кракова майже 40 міжнародних делегацій
Зокрема, й президента Сполучених Штатів. Київський аеропорт Бориспіль - відновив роботу тільки сьогодні близько полудня: лише в напрямку Сходу і Півдня.
Детальніше на відео

 

 

 

05
Ніхто не заходив на посадку аж чотири рази…
Ніхто ні на кого не тиснув і не вимагав негайно сідати всупереч погоді… Тиждень розслідування безпрецедентної авіакатастрофи - одну за одною відмітав початкові версії росіян. Президентський літак розбився під час першої ж спроби приземлення – показала розшифровка чорних скриньок.
Детальніше на відео

 

 

06
Про високозбагачений візит
Так преса вже нарекла першу президентську поїздку Віктора Януковича до Вашингтона. Запрошення в числі 47 країн на саміт з ядерної безпеки - українська делегація використала по максимуму. Півгодинна зустріч з американським лідером - до останнього була під запитанням: потрапити до Обами хотіли практично всі учасники саміту.
Детальніше на відео

 

07
Вашингтон давно занепокоєний українським ураном
Ще у 2002 - впливовий американський часопис зі слів анонімного джерела із ЦРУ звинуватив фізико-технологічний інститут у Харкові у продажу цієї сировини до Іраку. Тоді - нічого довести не вдалося.
Детальніше на відео

 

 

 

Терористка
Жертва чужої війни
Вінничанку Ірену Поліщук - не висилатимуть з Ізраїлю в Україну. Це вже остаточно підтвердили у МЗС землі обітованої. Ізраїль - у постійному стані війни. І ставлення його до терористів - абсолютно однозначне. До того ж, жінки і діти тут - надто часто - просто заряджені бомби. Жан Новосельцев - пройшов вибуховою дорогою Ірени Поліщук.
Детальніше на відео

 

 

09
Авіаційний колапс, що перевершив наслідки терактів 11 вересня 2001 року у США
Вулкан в Ісландії тихо-мирно спав сто років. Тепер попіл від його виверження накрив пів-Європи, змусивши літаки без діла стояти на летовищах, а пасажирів - ночувати в аеропортах. Від четверга головні аеровузли континенту - не працюють.
Детальніше на відео

 

 

10
Найдорожчий фільм на пост-радянському просторі
Бюджет у 55 мільйонів доларів! Найбільш очікуваний фільм одного з найбільш відомих російських кіно-митців. Чотири роки - Микита Михалков знімав продовження свого вже легендарного оскарівського фільму: "Натомлені сонцем-2".
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: