Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про перипетії у парламенті, димові завіси, обмін у Харкові та слози багатих дивіться у випуску ТСН тиждень за 02 травня 2010 року.

Верховна Рада
Тиждень багатий на події
У середу майже всі провідні світові видання на своїх перших сторінках надрукували світлини бійки у Верховній Раді. Заголовки в пресі - не менш промовисті, ось лише деякі: Демократія в дії в українському парламенті, В Києві знову гаряче, Україна стала на хиткий ґрунт. Після жбурляння яєць і димових шашок бійка стала неминучою і транслювалася в прямому ефірі.
Детальніше на відео


 

Верховна Рада
Димова ширма
Тиждень був багатим на події і зараз до вашої уваги інформаційна картина останніх семи днів. У середу майже всі провідні світові видання на своїх першихсторінках надрукували світлини бійки у Верховній Раді. Заголовки в прес не менш промовисті, ось лише деякі: Демократія в дії в українському парламенті, В Києві знову гаряче, Україна стала на хиткий ґрунт. Після жбурляння яєць і димових шашок бійка стала неминучою і транслювалася в прямому ефірі.
Детальніше на відео


  

Віктор Янукович
Харківський обмін
Росія залишає свій флот в Україні до 2042 року і автоматично подовжує термін оренди ще на п'ятирічку. Якщо у Києва не буде заперечень. Натомість Україна щорічно отримуватиме 100 мільйонів доларів. Другий документ, підписаний у Харкові додаток до газового контракту. Він діє до 2019 року. І зобов'язує нас купувати в Росії більше газу. Але за нижчою ціною. Знижка становитиме близько 100 доларів за тисячу кубів.
Детальніше на відео


 

 

Верховна Рада
Бюджетна легкість
Витрачати більше, ніж заробляти: цього тижня Україна отримала бюджет на поточний рік. Фактично без обговорення, за 10 хвилин, під обстрілом яєць та димових шашок, парламентарі ухвалили кошторис від прем'єра Азарова.
Детальніше на відео


 

 

Христина Черновецька
Багаті також плачуть
Їх теж обманюють на гроші. Щоправда, заможні люди про такі халепи воліють помовчувати. Виявляється, у багатіїв можна набагато легше, ніж у бідних, видурити будь-що. Тому й квартири, картини, гроші вони втрачають частіше.
Детальніше на відео


 

 

Наркоділлок
Ніжинські Робін Гуди
В Ніжині на Чернігівщині активісти громадської організації вирішили побороти наркоманію і довести, що так звані точки насправді захищає міліція. За лічені місяці упіймали зо два десятки продавців зілля. Дурман відбирали і спалювали. Але - самі потрапили за ґрати.
Детальніше на відео


 

 

Рука закриває телекамеру
Напад на журалістів
Стусанами, синцями і зламаною апаратурою для кореспондентів ТСН завершилася зйомка рейдерського захоплення. У Кривому Розі невідомі, яких пов'язують з бізнесменом Новинським, у супроводі міліції увійшли на територію Південного гірничо-збагачувального комбінату, вивели із кабінету голову правління підприємства і забарикадувалися.
Детальніше на відео


 

 

ТСН: Дизайнери щастя
Дизайнери щастя
Попри такі, та й не лише такі прикрощі, кореспонденти 1+1 і далі працюють для вас. Наприклад, ми розпочинаємо новий цикл теленарисів. Це незвичайні історії. Дивовижні зцілення та відверті зізнання. У який спосіб можна змінити на краще власне життя?
Детальніше на відео
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: