Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про відносини Ющенка з Тимошенко, ремонт української ГТС, десяту річницю від дня загибелі Чорновола дивіться у випуску ТСН.

Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко
Євроремонт української ГТС
Перші особи держави чимало політали світом за останні сім днів, начебто багато зробили – як для поліпшення власного іміджу на світовій арені, так і для України. Першим був Брюссель, де президент і прем'єр переконували Європу зробити ставку на Україну як головного транзитера газу до Старого світу. Скільки газу, якої якості, куди він пересувається - усе це євро споживачі зможуть від слідкувати в режимі реального часу, після модернізації української газотранспортної системи.

Детальніше на відео

 

Юлія Тимошенко
Тимошенко: я відстоюю принципи помаранчевої революції

Юлія Тимошенко дала ексклюзивне інтерв’ю програмі "ТСН-тиждень". Відповідаючи на питання, про що президент та прем’єр розмовляли в літаку, повертаючись із Брюсселя, Тимошенко зазначила: "Ми розмовляли про те, що Україні надзвичайно важливо прийняти антикризовий пакет законів у парламенті".

Детальніше на відео
 

 

Юлія Тимошенко і Віктор Ющенко
Вітя+Юля=Любов?

Національний інтерес – штука цікава. З одного боку – псує стосунки із сусідами, з іншого – лікує давні образи вдома. Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко цього тижня демонстрували всій Європі приклад злагодженої команди. Здивували всіх, навіть тих, хто дуже добре знає все підґрунтя непростих стосунків двох Ю. І ті могли на мить повірити – вони помирились.

Детальніше на відео
 

 

Партія Регіонів
"Репетиція Майдану" провалилася
“Регіонали” завершили відлік ста днів, які у грудні дали чинному уряду на роботу над економічними помилками, і відзвітували, що результату не бачать. Заявили, що час для врятування країни настав. У центр столиці, зокрема, під стіни Кабміну, обіцяли вивести десятки тисяч людей, а акції в регіонах, за словами біло-блакитних, мали перетворитися ледь не в революцію.

Детальніше на відео
 

 

Дніпро
Кому належить "Дніпроенерго"?
Фахівці від енергетики звернули увагу на одну з головних економічних подій останнього тижня, яка минула не дуже помітно для загалу. Вирішилася давня суперечка за найбільшу енерго-генеруючу компанію України "Дніпроенерго". Обіцянка повернути її народу, була одним із гасел Юлії Тимошенко в останній передвиборній кампанії. Ціна питання вираховується мільярдами гривень.

Детальніше на відео
 

 

Сандей Аделаджа
Справа проти пастора
Не вщухає скандал навколо фінансової піраміди "Кінгз Кепітал" та можливої причетності до її діяльності пастора "Посольства Божого" Сандея Аделаджи. Міністерство внутрішніх справ звинуватило пастора у причетності до фінансових афер компанії "Кінгз Кепітел". Стаття виявилася серйозною - заволодіння коштами громадян шахрайським шляхом в особливо великих розмірах.

Детальніше на відео
 

 

Чорновол
Минула десята річниця від дня загибелі В'ячеслава Чорновола
Ця темна історія, навіть після десяти років, усе ще захована під ковдрою таємничості. За все ще не підтвердженою інформацією, машину В’ячеслава Чорновола із самого Кіровограда вела служба зовнішнього спостереження МВС. У салоні того авто, буцімто, сидів особисто Олексій Пукач - той самий, який за рік задушить журналіста Георгія Гонгадзе. Подейкують, що хвіст зник за хвилину до аварії.

Детальніше на відео
 

 

Порно йде у політику
У Росії цього тижня пригадували ленінський вислів про кухарку, що може керувати країною. До абсурду цю тезу розвинула відома порнозірка Олена Беркова - вона вирішила, що її досвіду вистачить для керування курортним містом. Екс-учасниця реаліті-шоу та єдина російська порно-актриса Олена Беркова змагатиметься за Сочинську мерію. Передвиборний ролик відзнятий саме в Сочі - її партія кохання обіцяє зробити спочатку олімпіаду, а далі чистим місто, та багатими його жителів.

Детальніше на відео
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: