Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Про українських політиків та їх прибутки, президентські вибори, креативність молдовських піар-технологів, Гоголя та "Французьську весну", - сьогодні у ТСН.

01
Тиждень може стати знаковим для трьох осіб у державі
Леоніда Макаровича, Леоніда Даниловича та Віктора Андрійовича, а у майбутньому - і для наступних президентів України. Усі вони можуть отримати довічне працевлаштування із сенаторським званням, а Ющенко – ще й увійти в історію – як автор такої ініціативи.
Детальніше на відео

 

 

02
Президент проти парламентарів
На витівку парламентарів, які фактично позбавляють Віктора Ющенка трьох місяців правління, Президент відповість зверненням до Конституційного суду. Який, на думку гаранта, поставить хрест на сподіваннях депутатів. В іншому поданні до КС він просить розтлумачити законність перебування прем'єрки на посаді.
Детальніше на відео

 

 

03
Президентські вибори все ж восени
Але все це ще треба втілити у життя, а тим часом відправною точкою для наступних президентських виборів залишається 25 жовтня. Принаймні, до вердикту Конституційного суду. Немає поки що визначеності і з кандидатами на головну посаду країни.
Детальніше на відео

 

 


04
Партія регіонів і цього тижня вивела людей на вулиці
Щоб боротися проти чинної влади. Спроба виявилася успішнішою, ніж минулого тижня - принаймні, народу під синьо-білими прапорами зібралося чи зібрали більше. Розмаїтнішим був і план. Регіонали вирішили вдарити по трьох фронтах одночасно - розгорнули дії у парламенті, де заблокували сесійну залу, під Кабміном та на Майдані Незалежності.
Детальніше на відео

 

 

 


05
Креатив молдовських політичних піар-технологів
Нарадили чинному президенту Вороніну таку піар-акцію, що весь СНД за голови схопився. Задля критики воронінських суперників на президентських виборах - вирішили потривожити дух прадавнього молдовського князя Штефана Чел Маре. Втілити у життя цю ідею допоміг популярний вже не одне десятиліття артист із Москви Геннадій Хазанов.
Детальніше на відео

 

 

 

 

06
Пам'ятники Леніну цього тижня – “під ударом”
1го квітня відзначилися гумористи із Петербурга - заклали 300 грамів тротилу між ніг вождя пролетаріату. За кілька днів заявили про себе вандали у П'ятигорську - там познущалися з наскельного зображення Ілліча - вимастивши його фарбою. А у Волгограді вирішили перетворити Леніна на Тараса Бульбу і вдягли йому на голову перуку.
Детальніше на відео

 

 

 

 

07
Cаміт Джей-20
Його вже нарекли і головною економічною подією року, й історичним зібранням сильних світу цього, які, власне, цей світ і переписали. Надто знаковими і революційними називають експерти деякі рішення великої двадцятки.
Детальніше на відео

 

 

 

 


08
Разом з кризою розквітає й кримінал
Цього тижня Україна нагадувала Чикаго тридцятих або себе в дев’яності. Одразу два гучних замахи в Києві - на проректора авіаційного національного університету Максима Луцького та чиновника "Укрспецекспорту" Семена Трахтенберга.
Детальніше на відео

 

 

 

 

09
Чиновники оприлюднюють свої прибутки за минулий рік
Декларації показали не всі. Тимошенко, попри обіцянку й запевнення, що декларація є, - так її на сайті й не вивісила. Так само немає звіту Януковича. Потішили депутати. У більшості, як виявилося, лише по одній квартирі, чимало безколісних, бездачних і взагалі - живуть у борг або на утриманні своєї сім’ї.
Детальніше на відео

 

 

 

10
Забудькуватість українських чиновників виганяє з України олімпійських чемпіонів
Олімпійський чемпіон з кульової стрільби Артур Айвазян, який півроку тому у Пекіні здобув для України «золото», може змінити громадянство. Спортсмен отримав запрошення з кількох країн і не відкидає, що на Олімпіаді 2012 року виступатиме за одну з них.
Детальніше на відео

 

 

 

11
Гоголю - 200!
Гоголь справді і сьогодні надзвичайно актуальний письменник. Адже його персонажами просто переповнене наше з вами життя. Коли ми почали розпитувати у наших можновладців, хто з їхніх колег міг би стати сучасним прототипом Чичикова або Хлестакова, - то найчастіше доходили висновку - багато хто просто не розуміє, про що йдеться.
Детальніше на відео

 

 

 

12
Люди ходять по воді, а нечисть підпалює Дніпро
Так у Києві відкрився щорічний фестиваль "Французька весна". Він проходить вже вшосте під егідою французького посольства та французького культурного центру. Вже стало традицією відкривати фестиваль яскраво - то вогняним шоу, то акробатичними трюками у повітрі.
Детальніше на відео

 

 

 


 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: