Випуск ТСН: головні теми за 29.01.09

Огляд головних подій дня, що минув

Армія
Сліпа армія
Без світла лишилися військові частини Чернігівського гарнізону. Їх за борги відключили від електрики. Зірване бойове чергування. У темряві штаб територіального управління «Північ», 3 секретні частини, які несуть бойове чергування. Зокрема, Радіолокаційна станція, яка відповідає за повітряну безпеку, база зберігання зброї у Ніжині, Прилуцький арсенал зберігання боєприпасів, Ічнянські склади відключали сьогодні по черзі. Заборгованість Міноборони перед «Чернігівобленерго» складає 1,5 мільйона гривень. Подробиці холодної війни енергетиків з армійцями у сюжеті ТСН.

Газ для промисловості
Газ для промисловості
Тарифи на газ для населення та ціна для теплокомуненерго не збільшаться. Водночас, за словами її голови Валерія Кальченка, безумовно, зростуть кінцеві ціни для промислових підприємств. Зміни будуть пропорційні до зростання вартості імпортованого газу.
Безробіття
Криза диктує свої правила гри
Відтепер у центрах зайнятості нові правила для безробітних. Зокрема, почав діяти один із антикризових законів. Той, хто сподівався після звільнення ще сяк-так протягнути без роботи за гроші центру - тепер у розпачі.
Віктор Ющенко

Заходи з нагоди Дня Героїв Крут
Україна вшановує пам'ять загиблих у 1918 році під Крутами студентів та курсантів. Президент Ющенко  запропонував узаконити День героїв Крутів, як державний  день пам'яті. Саме стримання наступу більшовиків, за словами очільника держави, дало змогу уряду Української Народної Республіки домогтися міжнародного визнання України на мирних переговорах у Бресті. Але навіть покійні герої не  примирили  сучасну  українську владу.


Газ
Газ з криниці
Природний газ бери до схочу. З-під землі посеред поля просочується газ в селі Лісна Слобідка на Прикарпатті. Селяни його підпалюють і просто в полі готують їжу для худоби. В сільраді кажуть: куди вони тільки не зверталися, щоб їм пояснили, що з цим газом роботи і чи можна людям жити поблизу.
Засідання
Генпрокуратура шукає суддю Зварича
Генпрокурор Олександр Медведько засумнівався - чи живий суддя Зварич? Той, в кабінеті якого засівали мільйоном доларів. Cуддю-колядника генеральна прокуратура шукає й досі.

Суддя
У згорівшій машині був суддя Михайлюк
Доля ще  одного судді в Україні прояснюється, але, на жаль, справа  зводиться  до купки попелу. Обвуглене тіло, знайдене в автомобілі під Києвом, таки належить судді вищого господарського суду Михайлюку.

Ліс
На Київщині орудує серійний вбивця
Серійний вбивця тримає в страху Васильківський район на Київщині. Жертви маніяка - жінки. Від минулої весни їх постраждало близько десяти. Проте розголосу набули два останні випадки. Жінки сідали в попутнє авто, а додому не повертались. Утім, міліція вважає, що на одному злодієві світ клином не зійшовся.Свічки

Позитивні емоції під час кризи
Гнів, заздрість, образа, невпевненість і страх. Ці 5-ть негативних емоцій люди найчастіше переживають в період кризи. Кожна з них щодня впливає на наше здоров'я,- довели рефлексо-терапевти. Єдина панацея - позитивне мислення.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: