Випуск ТСН: головні події тижня, що минув

Випуск ТСН підсумки

Зміїний
Визначена остаточна доля зміїного
У вівторок закінчилася багаторічна суперечка між Україною та Румунією за статус острова Зміїний. Крапки над “І” у ній розставив міжнародний суд у Гаазі. Вийшло так, як ми передрікали у попередньому випуску – суд виніс рішення “і вашим, і нашим“. Обидві сторони одразу заявили, що виграли цю справу.
Детальніше на відеоТимошенко
Державний іспит Юлії Тимошенко
У перший тиждень нової сесії Парламенту державний іспит складала Юлія Тимошенко.
На кафедру зали засідань її викликали регіонали – з метою поставити "незадовільно" за практичну роботу на посту прем'єра і відрахувати з Кабінету Міністрів.
Детальніше на відеоГонгадзе
Політики знову повернулися до справи Гонгадзе
Йдеться про понад 1000 годин компромату, які, за твердженням колишнього майора держохорони  Мельниченка - записані на диктофон у кабінеті Кучми. Мельниченко каже, там кожна розмова - то черговий доказ злочинів багатьох українських політиків. Зараз він звинувачує можновладців у свідомому похованні цієї справи - хтось  не хоче давати зразок свого голосу для експертизи, а хтось відмовляється фінансувати аналіз плівок. Уже вісім років генпрокуратура не може провести експертизу.
Детальніше на відеоФаїна
Екіпаж українського корабля Фаїна повертається додому
У п'ятницю моряки - це, крім українців, також громадяни Росії та Латвії - мають вилетіти до Києва. Американські лікарі визнали стан їхнього здоров'я задовільним.
Тіло капітана, який помер одразу після нападу морських розбійників, доправлять на батьківщину - у Санкт-Петербург. Зараз судно під охороною фрегата ВМС США йде до кенійського порту Момбаса.
Детальніше на відеоСупермаркет
Дефіцит повертається
Останніми днями до економічних негараздів додалося нове випробування – знайти собі харчі. Не купити – хоча ціни змінюются ледь не щогодини, а саме знайти. Виною тут і криза внутрішнього виробництва – кажуть експерти, - і зменшення імпорту товарів.
Детальніше на відеоДіти
Чого хочуть діти
Останні три тижні ТСН приділив цій проблемі багато уваги. Цикл соціальних сюжетів "Поки батьки не бачать" викликав резонанс та жваве обговорення цієї сімейної, часто болісної теми - в суспільстві.
Детальніше на відео


Новобудова
Квартирні афери
Через кризу на ринку нерухомості повний штиль. Але це ніяк не стосується квартирних аферистів. Жінка, яка вигулює собаку, - киває головою в бік сусіда-одинака. За її версією, дід - потенційна жертва квартирних шахраЇв. Вона знає, що каже. У їхньому будинку кілька людей уже зникли.
Детальніше на відеоКобзон
 Яка вона Українська фабрика артистів
Cекретаріат Президента, з-під пера якого виходять титуловані зірки, засипають листи з вимогами припинити нагороджувати званнями народних і заслужених - артистів шоу-бізнесу. Мовляв, такого немає у світі, а заробляння грошей приватними підприємцями-артистами - важко назвати надбАнням вітчизняної культури і мистецтва, як того вимагає закон. Утім, зірковий верстат працює на повну. Кожна влада обирає собі співців, які їй за це будуть вдячні. Навіщо народу народні?
Детальніше на відео


Берлінале
 В Німеччині триває Берлінале
У ці дні Берлін став справжньою столицею світового мистецтва. В Німеччині проходить один із найпрестижніших кінофестивалів -Берлінале. Український фільм “Діагноз”», що претендує на одну з головних нагород кінофестивалю, представили на суд журі.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: