Випуск ТСН-особливе

Про повернення Аліни Айвазової до Києва, зустріч Олесі Стефанко, запеклих холостячок, показ Сергія Єрмакова та про парубочий вечір дивіться у випуску ТСН-особливе за 16.09.2011.

1609__1
Аліна Айвазова повернулася до Києва

Півроку за кордоном, і от нарешті ступила на рідну землю. Аліна Айвазова повернулася до Києва свіжа, схудла та в гарному гуморі. Мер Черновецький її не зустрічав, а от я можливістю поспілкуватись із дружиною міського голови знехтувати не змогла.

Детальніше на відео

 

1609__2
"Перша віце-міс Всесвіт" Олеся Стефанко повернулася в Україну

Майже найвродливіша дівчина всесвіту повернулася до України. Олесю Стефанко вночі в аеропорту зустріла ТСН-особливе. І не з порожніми руками - зі смачним тортиком.

Детальніше на відео

 

 

1609__3
Жертви заради доньки

Мама найвродливішої дівчини Всесвіту доглядає стареньких в Італії. Заробітчанка Ганна Стефанко подалася за кордон, щоби було чим платити за навчання доньки в Одеській юридичній академії. ТСН-особливе вдалося поспілкуватися з пані Ганною.

Детальніше на відео

 

 

1609__4
Чоловіки не вірять запеклим холостячкам

Звідки беруться холостячки - це питання ТСН-особливе досліджувала цілий тиждень. Дмитро Фурдак підбив підсумки.

Детальніше на відео

 

 

 

1609__6
Живий лев, майже голі дівчата та гумова лялька

Справжній  парубочий вечір улаштували мої колеги з каналу "2+2". Разом із ними виборювала своє право на лева Людмила Бадалян. Він – лев. Енергійний, успішний, рішучий. Так про свого глядача говорять на телеканалі "2+2". Звідси і вигадали промовистий слоган для нового сезону.

Детальніше на відео

 

 

1609__7
Змії, фалоси та черепи

Напівзрячий дизайнер Сергій Єрмаков улаштував модний показ прямо на вулиці. Його сукні вдягли Ірина Білик та Камалія. Сам він свою колекцію називає "от кутюр". Хоча сертифікату від паризького синдикату високої моди ще не отримав.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: