Випуск ТСН-особливе

Про українській фільм на премію Оскар, найкращого банщика України, рецепти справжнього кохання, ексклюзивне інтерв’ю  з Андрієм Шевченком та про приїзд Брітні Спірс до Києва дивіться у випуску ТСН-особливе за 23.09.2011.

2309__1
Кучма не знає статі дитини своєї доньки

Леонід Кучма зізнався "1+1", що він досі не знає статі дитини, яку чекає його донька. На це маля другий президент України дуже чекає, адже, за його словами, Олена була обділена його увагою і нині він хоче наздогнати згаяне. Як розважає онуків - тримає у секреті, але запевняє: він їх вчить, а вони його.

Детальніше на відео

 

 

2309__2
Зірка за один день

Вона була простою дівчинкою з Черкас, до столиці приїхала навчатися. Та ляпас міністрові освіти букетом диких лілій зробив Дарину Степаненко героїнею усіх новин та політичних ток-шоу. Коли ми зустрілися після відвідин нею дитячої кімнати міліції, вона була уже без підборів та у джинсових шортах.

Детальніше на відео

 

 

2309__3
Українській фільм на премію Оскар

Який фільм буде висунутий від України на премію Оскар. Його мали назвати сьогодні. Оскарівський комітет це питання обговорював учора весь вечір - передивилися чотирьох претендентів, а саме стрічки "В Суботу", "Мудаки- Арабески", "Аня, Волга, рок-н-рол" та "Люблю і крапка". Інтригу тримали до останнього, для оголошення переможця зібрали цілу прес-конференцію і ось вона, сенсація. Від України на Оскар ніхто не поїде.

Детальніше на відео

 

2309__4
Найкращий банщик України

Вони мають бути артистичними, аристократичними, гарно вбраними, граціозними, привітними, мати музичний слух і почуття ритму - це все про банщиків. Сьогодні у передмісті Києва обирають найкращого з найкращих. Чи відповідає він усім вимогам і який він ідеальний банщик дивіться у сюжеті ТСН-особливе.

Детальніше на відео

 

 

2309__5
Рецепти справжнього кохання

Знати, коли почнеться істерика та ухилитися від кинутої тарілки вдається Ігореві Ліхуті. Він тонко відчуває свою кохану Таю. Руслана вчасно зрозуміла, хто її друга половина і уже майже два десятки років живе із продюсером Олександром Ксенофонтовим.

Детальніше на відео

 

 

2309__6
Гість ТСН-особливе Андрій Шевченко

Андрій Шевченко напередодні свого 35-тиріччя розповів журналістам ТСН про своє особисте життя.

Детальніше на відео

 

 

 

2309__7
Швейцарські науковці знайшли найшвидшу частку

Ейнштейн би плакав. Швейцарські науковці завдяки андронному колайдеру на власну голову знайшли частку, що рухається швидше за світло. Називається вона нейтрино, важить трохи більше нуля і дуже швидко літає. Відкриття так вразило розумників, що вони перепровірили винахід 15 тисяч разів. І все підтвердилося.

Детальніше на відео

 

 

2309__8
Брітні Спірс проведе в Києві щонайменше три дні

Вона прилетить до нас одразу після концерту в Москві у суботу. Щоправда, побачити американську зірку буде вкрай складно, адже навіть у готелі вона зареєструється під вигаданим іменем. Втім, ТСН-особливому вдалося дізнатися, де житиме співачка.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: