Випуск ТСН-особливе

Про перший день школи, Януковича у школі, шкільну форму, ювілей Катерини Ющенко та про новий гурт Вакарчука дивіться у випуску ТСН за 01.09.2011.

0109__1
Перший день школи

Повернулися з Кіпру, купили нові Айфони і вперед, до нових знань. У школах сьогодні можна запросто зустріти президентів, прем'єрів та депутатів. І багато з них тут - не по роботі. Із найбагатшими та найзнаменитішими батьками країни та їхніми чадами провів перше вересня Дмитро Фурдак.

Детальніше на відео

 

 

0109__3
Чим займався президент Янукович у дитинстві?

Рахувати та вираховувати любив Віктор Янукович у школі. І досі спілкується з першим учителем. Про це президент чуттєво ділився з журналістами на першому дзвонику Київської інженерної гімназії. Не цурався школяр Янукович і інших дитячих пустощів.

Детальніше на відео

 

 

0109__2
Школу Рината Ахметова відвідав Василь Кобін

Школу, у якій гриз граніт науки найбагатший українець Ринат Ахметов, щороку відвідують зірки "Шахтаря". М'яча не ганяють, а от зі шкільними фанами спілкуються охоче. Нині за шефа віддувався півзахисник Василь Кобін. Перший урок із патріотичною назвою "Україна - наш дім" слухали і наші донецькі кореспонденти.

Детальніше на відео

 

 

0109__4
Дизайнери вдягають зірок у шкільну форму

Сьогодні слід убратися в чорне. І не лише тим, у кого закінчилися канікули. У перший день осені дизайнери вдягають зірок у шкільну форму. Натомість школярі обирають між "Армані" та "Дольче Габаною".

Детальніше на відео

 

 

01_yschenko_1
Катерина Ющенко святкує ювілей

Вона зробила із простого радянського бухгалтера європейського президента. Їй закидали те, що вона американка. Вона ж пишається тим, що повернулася на батьківщину. Сьогодні півстолітній ювілей святкує Катерина Ющенко.

Детальніше на відео

 

 

0109__5
Славко Вакарчук затягнув до себе назад Дмитра Шурова

Мало того - іще й Сергія Бабкіна. Останнього - на підспівку. Рок-музики, чудово вжилися під крилом лідера "Океана Ельзи". І навіть поділилися з Юлією Вебер подробицями спільної співпраці.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: