Випуск ТСН-особливе

Про майбутню невістку Рината Ахметова, відкриття "Олімпійського", День посмішки та багато іншого, - сьогодні у ТСН-особливе.

01_nevesta
ТСН розшукала майбутню невістку Рината Ахметова та її батька
Дівчину у Лондоні знайшов Віталій Седюк. А от із її батьком - сербським аграрним магнатом - спілкувалася Ольга Василевська.
Детальніше на відео


 

 

02_stad
До відкриття стадіону "Олімпійський" залишилося менше доби
А будівельники ще працюють! Неллі Ковальська підглядала за процесом підготовки і каже - робота кипить.
Детальніше на відео


03_putin
Путіну - 59
З днем народження російського прем'єра прийшла привітати ціла армія - прихильниць. Спеціально для нього спекли шоколадний торт, а в інтернет виклали відео, як його готували, а саме - як дівчата в чоловічих сорочкАх та чорній і червоній білизні замішували тісто та прикрашали  вершками і тортик, і себе. Спекли одразу два - один передадуть прем'єрові, другий - вирішили роздати перехожим.
Детальніше на відео
04_kros
Одесу окупували найгарніші українки
Втім, конкурсів не влаштовували. Олександра Ніколаєнко та Олеся Стефанко -  шукали однодумців і переконували усіх дівчат бути вродливими. Дружина американського мільярдера - Ніколаєнко, разом з чоловіком та сином відвідала батьків. А потім удвох із цьогорічною "Віце-міс Всесвіт" у  юридичній академії  агітували студенток зголошуватися до участі в конкурсі "Міс Україна-Всесвіт".
Детальніше на відео05_vis
Це просто пісня
Традиційно у п'ятницю у мене в студії Наталка Пісня. Цього разу у неї смачне інтерв'ю із відомою кухАркою, а зараз ведучою шоу "Пекельна кухня" на 1+1 Юлією Висоцькою.
Детальніше на відео

06_ulibka
Усміхайтеся - вам це личить
А ще сьогодні для цього є окремий привід  – всесвітній день усмішки. Перша п'ятниця жовтня  - день, коли веселих облич на вулицях більшає. Як воно - мати голлівудську усмішку, та  де її продають? Про це - усміхнена Наталка Гончарова.
Детальніше на відео
07_batki
Діти знаменитих батьків все життя доводять усім свою індивідуальність
А може у нащадків відомих людей завжди більше можливостей реалізувати свій талант, мати розуміння та підтримку від батьків? Ось такі результати опитування на моїй сторінці у Фейсбуці - шукайте Соломія Вітвіцька українською мовою. А підсумки нашого дослідження талановитих дітей від талановитих батьків підбиває Ганна Бока.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: