Випуск ТСН-особливе

Про бажання Охлобистіна йти у президенти, благодійний конкурс перукарів, фінал "Голосу країни" та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

01_oxlobistin
Проти церкви - не попреш
Іван Охлобистін - зірка серіалу "Інтерни" і священик у безстроковій відпустці, піде у президенти, якщо дозволить святий синод. Вчора православне духовенство висловилось проти того, щоб їхній прислужник ішов у політику.
Детальніше на відео

02_scandal
Він їй подарував гортензію - вона викинула квітку під стіл
Після прес-конференції Мадонни на венеціанському кінофестивалі, світові таблоїди  обговорюють не її новий фільм, а лише те, як вона повелася з нашим кореспондентом Віталієм Седюком. Він підійшов до неї, назвав її принцесою, побажав успіху і вручив квітку.
Детальніше на відео

03_trend
У Києві відбувся перший благодійний конкурс перукарів
У світі в такий спосіб збирають мільйони на доброчинність. Українцям вдалося заробити лише тисячі. Натомість роботи майстрів - викликали фурор.
Детальніше на відео


04_nude
"Міс аварія" позує голою
Донька очільника державного центру зайнятості Маргарита Смілянська-Галицька, вона ж співачка Рі, окрім резонансного ДТП в Монако, ще й оголилася для Плейбою. Вчора ТСН-особливе розповідала, як дівчина побила своїм бентлі чотири коштовні авто в Монако.

Детальніше на відео

05_deputi
Депутати повернулися з Майорки та Мальдів до Верховної Ради
Депутати дещо сором'язливо розповідають про свій недешевий відпочинок нашому кореспонденту Ользі Василевській.
Детальніше на відео

06_antonina
Рівно п'ять днів залишається до фіналу "Голосу країни"
Чотирьох фіналістів преса зараз буквально на шматки роздирає, адже всі четверо - вже зірки! ТСН-Особливе пропонує свій, особливий погляд на  історію кожного з чотирьох фіналістів. Сьогодні придивімося до Антоніни Матвієнко.
Детальніше на відео


07_krisha
Пугачова, Галкін, Мойсеєв, Басков, Білик - усі під однім дахом
Російські і українські зірки нині мешкають на п'ятиповерховій віллі початку двадцятого століття поруч з Ялтинською набережною. Більшість зірок живуть у трикімнатних апартаментах площею у сто п'ятдесят квадратних метрів - обставлених італійськими меблями, зробленими на замовлення.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: