Випуск ТСН-особливе

Про Христину Черновецьку, зірок у Криму, модний гардероб Олега Ляшка, репортаж з Венеції та багато іншого, - сьогодні у випуску ТСН-особливе.

01_chern
Христина Черновецька заміж не вийшла і з російським олігархом вона поки що лише зустрічається
Тому вагітною бути не може. У цьому ТСН-особливе у телефонній розмові переконувала мама Христини - Аліна Айвазова. Мерова дружина і далі перебуває за кордоном. До Києва збирається уже наступного тижня.  А інформацією про дОньчине весілля, що з'явилася сьогодні в українських виданнях, обурена.
Детальніше на відео
03_stars
В Криму - як у себе вдома
Здається так почувається на нашому півострові Алла Пугачова. Російська примадонна не соромиться виходити на люди в неоковирному рожевому балахоні і майже домашніх капцях. Алла Борисівна - єдина жінка, яка може дозволити собі з'явитись у рожевому поруч з Кіркоровим.
Детальніше на відео


 04_venice
Репортаж з італійської VIP-вечірки
Світова спільнота обурюється вчинком Мадонни - відео, на якому вона викидає дарунок нашого Віталія Седюка, вже переглянули понад півтора мільйона людей. Втім, пригоди журналіста у Венеції на цьому не закінчились.
Детальніше на відео 

05_liasko
Модний гардероб Олега Ляшка
В Україні тиждень моди очікується на початку жовтня. Поки що ми особливо прискіпливо придивляємось до гардеробу наших знаменитостей. Які тренди вони вже встигли придбати і скільки взагалі витратили на гардероб цього сезону?
Детальніше на відео

 

 

 

06_divorse
Третя частина серіалу "Розлучення по-українськи". Жіночий погляд
Телеведуча Власта та голкіпер Олександр Шовковські були красивою парою, їхнє подружнє життя тривало сім років. Нині обоє щасливі, але не разом. Історія третя - про те, як розійтись і залишитись друзями.
Детальніше на відео

 

 

 

07_golos
Він може стати голосом країни
За тиждень до фіналу він хотів зійти з дистанції. Та все-таки вирішив боротися до кінця. Усього їх - фіналістів проекту "Голос країни" -  четверо. Сьогодні в ТСН-Особливе - Арсен Мірзоян.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: