Випуск ТСН-особливе

Про життя з Зінедіном Зіданом, новий титул Алли Мазур, анти-весілля, учасника "Голосу країни" Івана Ганзеру та ексклюзивне інтерв’ю з Гораном Бреговичем дивіться у випуску ТСН-особливе за 09.09.2011.

0909__1
Життя з Зінедіном Зіданом

Він називав її Алесья. Леся Іванків десять років була покоївкою у родині знаменитого футболіста. Коли ж  повернулася до рідного села на Франківщині, то перемогла на виборах сільського голови. І тепер футбольна команда прикарпатського побережжя грає у формі Зідана.

Детальніше на відео

 

0909__2
Ексклюзивне інтерв’ю з Гораном Бреговичем

Пограв на дримбі, випив шампанського та обіцяв пограти на весіллі у неї. Ну просто пісня. І вона зараз у мене в студії. Наталка Пісня зустрічалася із Гораном Бреговичем у Криму. Кажуть, що починав він як музика у стрип-барах.

Детальніше на відео

 

 

0909__3
Алла Мазур стала найкращою ведучою інформаційно-аналітичних програм

Найкраща ведуча інформаційно-аналітичних програм. Новий титул ведучої ТСН-тиждень Алли Мазур. Тендітна жінка, а за результатами голосування обійшла своїх суперників майже на десять тисяч голосів. Тричі володарка "Телетріумфу", як найкраща телеведуча інформаційних програм, Алла Мазур у фокусі ТСН-особливе.

Детальніше на відео

 

 

0909__4
Якщо розлучатися, то з музикою

Такою послугою івен-агенцій зацікавилися українці. Анти-весілля допомагає швидше викинути колишніх коханих із серця геть. А відбуваються такі вечірки за тим сценарієм, на який вистачає фантазії у розлучених чоловіка або дружини.

Детальніше на відео

 

 

0909__5
Учасник "Голосу країни" Іван Ганзера

У його селі проблеми з Інтернетом, але завантажити свою анкету на конкурс "Голос країни" він зміг. Попри, а, можливо, завдяки проблемам із зором, він схилив на свій бік мільйони глядачів.  Це, звичайно, Іван Ганзера.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: