Випуск ТСН-особливе

Про Олесю Стефанко, відповідь Мадонни Віталію Седюку, Ані Лорак в бікіні, запеклих холостячок та про утраченого пінгвіна дивіться у випуску ТСН за 13.09.2011.

1309__1
Олеся Стефанко ледь не стала Міс Всесвіту

У бразильському місті Сан-Паулу дівчина пройшла крізь горнило дефіле в купальниках, із честю вийшла з випробування вечірніми сукнями, та витримала тортури каверзними запитаннями. Олеся обійшла вісімдесят сім конкуренток, у яких вії такі ж довгі, як і ноги, але поступилася красуні з чорного континенту.

Детальніше  на відео

 

1309__3
Рідне село Олесі Стефанко

У Прикарпатті гуляє все село Ковалівка, неподалік Коломиї. Саме там виросла Олеся Стефанко, і саме там зараз живуть її рідні. Батько найвродливішої дівчини Всесвіту каже, що більше в доньці помічали гострий розум.

Детальніше  на відео

 

 

1309__4
Мадонна відповіла Віталію Седюку на гортензії

Мадонна відповіла нашому кореспондентові Віталію Седюку на гортензії. І зробила це у своєму стилі - стильно і саркатистично. Мега-зірка виклала на Ютьюбі цілий кліп, чорно-білий, під трагічну мелодію з фільму "Хрещений батько".

Детальніше  на відео

 

1309__5
Ані Лорак в бікіні

Папараці спіймали Ані Лорак під час родинного відпочинку у Криму. Це її перші відверті фото в купальнику після пологів. На світлинах щасливі Ані, Мурат та тримісячна донька Софійка біля басейну. Та, окрім сімейної ідилії, можна розгледіти зміни у фігурі не просто зірки, а тепер уже й матусі.

Детальніше  на відео

 

 

1309__6
Запеклі холостячки

Їм пропонують руку та серце, та вони всім відмовляють. Вони хочуть бути самостійними та незалежними. Цього тижня у фокусі ТСН-особливе запеклі холостячки. Та наша перша героїня - заміжня, і все ж таки холостячка.

Детальніше  на відео

 

 

1309__7
Утрачений пінгвін

Імператорський пінгвін, урятований від смерті в Новій Зеландії, зник. Цією історією переймався весь світ - птаха, що наковтався піску, у передсмертних судомах знайшли на океанському березі.   Лікарі його врятували, а науковці причепили йому під хвіст GPS-передавач і відпустили додому. Та Щасливець, так назвали пінгвіна, від минулої п'ятниці не відзивається.

Детальніше  на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: