Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про перемогу з багатьма невідомими, зміни до Податкового кодексу, нові Пенсійний, Трудовий та Житлові кодекси, династійний синдром та про ядерний вибух в інформаційному просторі дивіться у випуску ТСН за 05.12.2010.

Зміни до нового Податкового  кодексу
Перемога з багатьма невідомими
Так - самі підприємці називають поки що результат найбільшого громадянського протесту в Україні за останні 6-ть років. Цей тиждень іще раз показав любов команди Януковича до стрімких дій. Після суботніх розмов у наметах - вето президента на скандальний Податковий кодекс - уже у вівторок.
Детальніше на відеоМайдан незалежності
Куди покличуть людей “наметові” лідери?
І саме ця перспектива - не дає розслаблятися колишнім жителям Майдану. Куди покличуть їх далі наметові лідери? -І чи на довго затихли протести - запитувала Алла Хоцянівська в тих, хто взяв на себе роль ватажка.  
Детальніше на відео
Дані МВС
Влада відступати не збирається
І нагадує: за спрощеною  системою і далі ховаються чимало зовсім не маленьких підприємців - і зовсім не мізерні суми. Сергієві Швецю - податкові розвідники показали лише частину цих секретних схем. Як безготівкові нулики - перетворюють у тонни хрустких купюр - подивіться і ви.  
Детальніше на відеоНовобудова
Нові Пенсійний, Трудовий та Житлові кодекси
Іще не вщухли пристрасті довкола кодексу Податкового - а на  черзі уже новий вибух реформаторських ідей: Пенсійний, Трудовий і Житловий кодекси. Останній - мали розглянути цього тижня. Утім, депутати так і не наважилися досі чіпати документ, що стосується вже кожного з нас.  
Детальніше на відеоДинастія
Династійний синдром
Українська політика дедалі більше стає справою родинною. Діти слуг народу масово пішли на штурм місцевих Рад. Соціальні ліфти, що мали б винести до владних вершин людей без роду, але талановитих і наполегливих, - у нас перетворюються на  чорний прохід для еліти. Чому ж однакових прізвищ в українській політиці стає дедалі більше?
Детальніше на відео
Вікі
Ядерний вибух в інформаційному просторі
Найбільший дипломатичний скандал усіх часів і народів. Дев'ятий вал сучасної політики. Як тільки не величали цього тижня екстремальний хід досі не відомого нікому Інтернет-сайту "Вікі-лікс", який почав друкувати 250-т тисяч дипломатичних депеш з американських посольств.
Детальніше на відеоКладовище
Жахлива смерть 20-річної буковинки
На очах у медиків від  голоду померла дівчина. Однак Юлія Дячук, побувавши на Батьківщині загиблої дівчини, - привезла звідти ще страшніші подробиці. Як мінімум 20-ть дітей можуть повторити трагічну долю Карини. Їхні батьки - під цілковитим контролем одного з жителів цього села - і його чи то секти, чи то громади.
Детальніше на відеоУкол у серце
Укол у серце
Медсестра із Броварів стала майже правою рукою Муаммара Каддафі. Одіозний лівійський лідер не відпускає Галину Колотницьку від себе ні на крок. Ця новина із секретних матеріалів сайту "Вікі-лікс" - заінтригувала українців чи не більше, ніж решта таємних подробиць про українську політику. Інтимний бік життя наближених до влади, - скидається на мінне поле.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: