Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про побоїще у Верховній раді, держбюджет, заяву Путіна, вибори президента Білорусі, ювілей Віктора Пінчука та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-тиждень.

tsn_3
Наслідки побоїща у Верховній раді цього тижня

П’ятьох опозиційних депутатів – забрала швидка. Однак причина бійки, що шокувала Європу, не ідеологія. Депутати-бютівці – протестують проти розслідування фінансових трат уряду Тимошенко: називаючи це політичним переслідуванням.  Депутати-регіонали – кулаками взялися розблокувати роботу парламенту.

Детальніше на відео

 

tsn_4
Гроші з державної кишені у першому читанні депутати поділили без бійок

Не образили себе і адміністрацію президента: грошей на неї виділили більше, ніж торік. І - попри критику попередників за популістські соціальні кроки - таки заклали до бюджету-2011 збільшення виплат при народженні дитини. Країна житиме у футбольному ритмі - і посилить своїх силовиків.

Детальніше на відео

 

tsn_5
До Миколая з калькулятором

Рівень можливостей улюбленого Святого, який за православним звичаєм вітав сьогодні українських малюків, їхні батьки також уявляють залежно від розміру своїх доходів. І хоч більшість - або наперед відкладали гроші, - або собі на збиток таки купували омріяну слухняним чадом річ – сім’ї незаможні своїх дітлахів попередили: Миколай - чоловік небагатий.

Детальніше на відео

 

 

tsn_6
В надзвичайному режимі цього тижня знову жила Чорнобильська зона

Поки Міністерство з надзвичайних ситуацій - оголошувало про те, що в Чорнобиль вже з наступного року возитимуть туристів - а на його землях скоро збиратимуть урожай - на самій колишній АЕС оголосили тривогу.

Детальніше на відео

 

 

tsn_7
До президента цього тижня апелювала УПЦ Київського патріархату

УПЦ Київського патріархату - закликала Віктора Януковича припинити надавати перевагу Московському патріархату над іншими релігійними конфесіями. І повідомила, що все частіше духовенству УПЦ КП - представники місцевих влад пропонують перейти під крило патріархату російського.

Детальніше на відео

 

 

tsn_8
Екс-президент Росії і нинішній її прем’єр взявся підправляти спільну історію

Росія перемогла б у Великій Вітчизняній і без участі України - заявив Путін в прямому телеспілкуванні зі своїм народом. Публічний ляпас слов’янським братам, яких частина московських державців і досі хоче бачити  в одній з Росією державі - чинна українська влада залишила без уваги.

Детальніше на відео

 

 

tsn_9
Відразу двоє відомих журналістів потрапили під приціл Беркута цього тижня

В понеділок увечері спецназ вимагав показати документи і гроші у редактора популярного журналу Кореспондент Віталія Сича та ще й обшукав авто його сестри. Але справжнім скандальним - стало затримання того ж вечора - теж під будинком редакції - репортера і телеведучого Мустафи Наєма.

Детальніше на відео

 

tsn_1
Білорусь сьогодні обирає президента

Четверті, з часу проголошення незалежності, вибори. І вже вчетверте - одне і те ж прізвище. Олександр Лукашенко - йде на своєрідний рекорд. Він вже править країною 16 років. За даними аналітичних агенцій, які опитували виборців на дільницях - Лукашенко перемагає.

Детальніше на відео

 

 

tsn_10
Віктор Пінчук відзначив своє 50-річчя

Витратив на нього, за даними преси, суму символічну: 5 мільйонів євро. Рідкісний навіть для Куршавеля розмах святкувань - потрапив навіть у французькі теленовини. Чим же запам’ятається український "власник заводів, газет, пароходів" - звиклим до розкошів мешканцям Альп - на власні очі побачила Соломія Вітвицька.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: