Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про українців в Тунісі, тарифи на опалення і світло, ціни на харчі та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-тиждень.

tsn_1
В пастці революційного Тунісу вже в перші тижні року опинилися 400 наших громадян

Більшість з них - там живуть постійно. Чи зникне з мапи світу цей туристичний рай - який лише недавно відкрили для себе українці - Дмитро Фурдак.

Детальніше на відео

 

 

tsn_2
Гірка пілюля українцям на початку року від енергетиків

З 1 лютого - одразу на третину хочуть підняти тарифи на тепло і світло. Бо, запевняють у Нац-комісії з регулювання електроенергетики, досі населення покриває лише чверть ціни струму.

Детальніше на відео

 

 

tsn_3
Час порахувати, скільки їмо і чи не вмремо від голоду разом з усім світом

Ціни на харчі у грудні - уже сягнули рекордних позначок - і здатні породити планетарну битву за їжу повідомила Продовольча організація ООН. Утім, Україна - у харчовій війні може опинитися на боці переможців.

Детальніше на відео

 

 

tsn_4
Втрати у війні архітектурній - ще одна ознака початку року

У столиці цьогоріч - вирішили перестрахуватися. І вийшли з протестами - лише почувши звістку про можливе знесення однієї з історичних перлин. Однак бетонні хмарочоси - і далі наступають на унікальний краєвид - там, де його ще вдалося зберегти.

Детальніше на відео

 

 

tsn_5
Двері до чиновницьких таємниць відчинила цього тижня Верховна Рада

Закон про доступ до публічної інформації - зобов'язує посадовців відповідати всім, хто подасть до встанови інформаційний запит. Часу на відповідь - 5 діб. Або - усі дані, що цікавлять громадян. Або - відмова: назвавши причину.

Детальніше на відео

 

 

tsn_6
У тероризмі зненацька запідозрили націонал-патріотичну організацію "Тризуб"

Новини - наростали як снігова куля: арешти активістів, знайдена зброя, обшук у квартирі журналістки. А почалося все з нападу на заборонений законом пам'ятник тоталітарному вождю.

Детальніше на відео

 

 

tsn_7
Ну а що перед судом всі рівні тепер намагається довести депутат Лозинський

Гучний скандал, який розслідували півтора року, нарешті дійшов до суду. І вся Україна дістала шанс дізнатися: чи справді місцеві князьки можуть до смерті безборонно забити людину?

Детальніше на відео

 

 

tsn_8
Дощем із мертвих птахів привітав Новий рік людей зразу на кількох континентах

Містичного жаху - додає те, що причини мору - до кінця не з'ясовані. Версії - від спроб людини керувати погодою - до знамення апокаліпсиса.

Детальніше на відео

 

 

 

tsn_9
В австрійському Тіролі тимчасово припинили пошуки Микити Овсієнка

Сьогодні рівно 10 днів, як український альпініст зник в австрійських Альпах. 35-річний чоловік - привіз до Тіроля групу туристів. Напередодні Святвечора, 6 грудня, - Овсієнко пішов у гори і пообіцяв повернутися до вечері.

Детальніше на відео

 

 

tsn_10
Якщо у вас не виходить дійти через терни до зірок – спробуйте... через Інтернет

Світова мережа допомогла пробитися до Голлівуда трьом українським хлопцям, чий фільм полонив серце автора знаменитого "Гладіатора" – Рідлі Скотта. Українці вже давно дають знати про себе закордонному інтернет-товариству – і не завжди з кращого боку.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: