Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про замінування Києва, перемогу в Єгипті, вкрадений час, шкільні перепетії, мовне питання та відставку Любомира Гузара дивіться у випуску ТСН-тиждень за 12.03.2011

tssn_1
Київ сьогодні був тотально замінований

Із 5-тої години ранку до 11-тої міліції повідомили про вибухівку зразу в шести місцях столиці. На місці першого виклику  вибухотехніки знайшли пакунок, у якому була пластикова пляшка з кристалічною речовиною, дроти, скотч та китайський годинник. Як виявилося потім, в інших місцях знайшли точно такі самі закладки. Загалом пакунків було вісім. Усіх їх оперативники розстріляли з водяної гармати. І лише тоді з'ясували: це звичайний муляж. Імовірно залишений однією  людина.

Детальніше на відео

 

 

tssn_2
У Єгипті святкують перемогу а в Європі занурилися в роздуми

Доля найбільшої арабської країни надто тісно пов’язана з долею нашого континенту. Зокрема і України. Що принесуть нам вітри з Єгипту?

Детальніше на відео

 

 

tssn_3
Вкрадений час

Дмитро Медведєв скасував перехід на зимовий час, так він подовжив термін свого президентства на цілу годину. Радикальний хід російського лідера цього тижня уже обростає анекдотами. Утім незлобивими. Бо про те, до чого давно готувалися сусіди, лише починають думати в нас.

Детальніше на відео

 

 

tssn_4
11 років радості чи 11 років страждання

Усе шкільне навчання і навіть подальше життя вашої дитини може залежати від одного-єдиного рішення батьків: віддати її у школу в 6 чи 7 років? Обов'язку садити за парту шестирічок поки що не існує. Однак держава і батьки наполегливо омолодшують шкільну освіту.

Детальніше на відео

 

 

tssn_5
Відмовили в роботі через українську

Одразу три публічні зізнання від випускниць українських вишів пролунали цього тижня в Києві. Рятуйте від закриття українську школу із такими плакатами  пікетували батьки в Донецьку. І ніяких мовних преференцій навіть для державної мови у школі - заявили в Міносвіти, де розробляють мовну концепцію української освіти на наступні десятиріччя. Чи не стане вона міною уповільненої дії?

Детальніше на відео

 

tssn_6
Неймовірна відставка

Людина, до кожного слова якої уважно дослухалися й ті, хто українську мову знає, і ті, хто ні, покинула цього тижня церковний Олімп. Із власної волі через вік і стан здоров'я у відставку пішов кардинал Любомир Гузар. Главі Української греко-католицької церкви за півтора тижня буде 78. І він уважає нові можливості перед УГКЦ відкриє молодший керівник.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: