Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про трагічні пошуки восьмирічного хлопчика, маневри на вкритій кригою дорозі, долю Керченської протоки, ексклюзивне інтерв’ю з Богданом Данилишином та про отруйні харчі дивіться у випуску ТСН-тиждень за 20.02.2011.

2002__1
Трагічні пошуки восьмирічного хлопчика

Трагічним - став результат пошуків восьмирічного хлопчика, який зник у Києві минулої п'ятниці. Як повідомляла ТСН - півтисячі міліціонерів півтори доби прочісували комп'ютерні клуби, розважальні заклади, вокзали і лісосмуги. Допомоги просили і в телеглядачів.  А врешті - знайшли тіло дитини в озері.

Детальніше на відео

 

2002__2
Маневри на вкритій кригою дорозі

Вони ледь не коштували життя пасажирам маршрутки. На Житомирській трасі, - неподалік від столиці,- повний людей мікроавтобус врізався у вантАжівку.13-теро пасажирів постраждали, 10-теро із переломами й забиттями опинилися в лікарні.

Водії - звинувачують один одного. Керманич вантажівки пояснює, що розвертався у дозволеному місці.

Детальніше на відео

 

 

2002__3
Цапи відбувайли

І - обережно, теракт. Раптова розв'язка історії цієї - вразила не менше, аніж перша новина про вибухи в Макіївці. Виявляється, що два підриви біля офісу Макіїввугілля і торгівельного центру - придумали і здійснили двоє зовсім молодих хлопців: студент і випускник вишу. Саме вони - нібито  вже зізналися міліції у злочині.

Детальніше на відео

 

2002__4
Луценко сидітиме

Сидить - і буде сидіти. Так минулої середи - сказав сумно-відомий Печерський райсуд столиці.  Колись головний міліціонер Юрій Луценко - ще з недоведеною виною - змушений буде провести за ґратами третину року: до 26-го квітня. Рішення суддя прийняв майже в режимі таємності: без преси і без адвокатів Луценка.

Детальніше на відео

 

2002__5
Доля Керченської протоки

Не менша інтрига - супроводжувала цього тижня детектив дипломатичний. Керченською протокою - єдиним і поки що українським шляхом з Чорного моря до Азовського можуть таки поділитися з Росією. Чутки навколо давнього каменю спотикання у відносинах двох країн - підігріли таємні переговори останніх тижнів.

Детальніше на відео

 

 

2002__6
Ексклюзивне інтерв’ю з Богданом Данилишином

Повернутися на українську землю - все ще хоче сановний біженець. Колишній міністр економіки Богдан Данилишин - нарешті здався нашим журналістам. І - попри те, що все ще ховається від чужих очей - погодився розкрити деякі таємниці свого нинішнього чеського життя. Ми попросили його відповісти, чи визнає він себе винним, і розказати: за яких умов він згоден постати перед українським судом.

Детальніше на відео

 

 

2002__7
Близько-східне доміно

На порозі 2011-го протести у Тунісі сколихнули не лише Африку, але й відгукнулися у Європі. Минуло два місяці - і цього тижня остаточно стало зрозуміло: Велика арабська революція це вже реальність.

Детальніше на відео

 

 

2002__8
Дорога та отруйна їжа

Приголомшливі результати отримали наші колеги з авторитетного друкованого видання. Вони провели закупи в середньої руки супермаркетах України, Європи та Сполучених Штатів. І виявилось: жителі однієї з найбідніших європейських країн - за харчі платять дорожче, ніж у найбагатших столицях  континенту. Але якщо звичайний європеєць принаймні знає, за що він платить більше - то українцям пора вже просто захищатись від вітчизняного  харчопрому.

Детальніше на відео

 

2002__9
Нелюдська медицина

І вже у вівторок жодна хвора тварина в Україні не зможе отримати медичної допомоги. Ціла галузь - оголосила на цей день страйк. Ветеринари протестують проти фактичної заборони урядом використання кетаміну: найефективнішого знеболювального, без якого хірурги перетворюються у катів. Чому в Україні заборонили гуманність і хто відповість за муки живих істот?

Детальніше на відео

 

2002__10
Що співають солдати?

Українська армія шукає таланти. Солдатам бракує маршів. А також пісень про моряків, танкістів, десантників, льотчиків і загалом усіх, хто носить погони. Поповнюють репертуар, здебільшого, переробками з популярних російських співанок. Кажуть - знаних українських авторів задурно військовою тематикою не надихнути.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: