Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про цінові рекорди, хай-тек читанки, інфіковану медицину, найдорожчого українця та про скандальне Євробачення дивіться у випуску ТСН-тиждень за 06.03.2011.

0603_1
Ціновий антирекорд

Уряд цього тижня назвав уже точну дату, коли Україна впорається  з дефіцитом того, що зникнути у нас, здається, ніколи і не могло. Гречку по 14 гривень за кіло  віце-прем’єр Клюєв обіцяє вже в 20-х числах березня. Правда з обмовкою: якщо потрібний закон ухвалить рада.

Детальніше на відео

 

 

0603_2
Їмо вдома

А поки що наша відповідь дорогим і неякісним харчам. На мітинги з цього приводу  українці ще не виходили. Спротив наш радше партизанський. Як хлібопічки і блендери рятують від батонів із цвяхами і майонезу з консервантами і чи довго ще нам боронитися від вітчизняного харчопрому?

Детальніше на відео

 

 

0603_3
Хай-тек читанка

Відкладати гроші про запас варто і батькам, чиї діти уже в школі. Нова ідея Міносвіти істотно полегшить портфелі ваших чад, і їм не доведеться тягти на собі по десятку підручників. Усе хочуть помістити в одну-єдину електронну книгу. Ідея подобаєься не тільки юним фанатам комп'ютерної техніки, але і вчителям. Вони зможуть контролювати буквально кожен крок своїх вихованців.

Детальніше на відео

 

 

0603_4
Інфікована медицина

Ще одну разючу історію розказав відомий український хірург. Він наважився на  складну операцію пацієнту з гепатитом С. І зрозумів, що головна загроза цієї операції не стільки для хворого скільки для самого лікаря. Він практично беззахисний перед смертоносною бацилою .

Детальніше на відео

 

 

0603_5
Найдорожчий українець

Ви пробували колинебудь нутрощі вашого холодильника зробити зробити символом епохи.? Людину, яка це зробила славив днями цілий світ. Найдорожчий художник світу  Енді Воргол навіть по смерті  ставив рекорди успіху: аукціон із розпродажу його майна не зупинявся 9 днів.

Детальніше на відео

 

 

0603_6
Традиція скандалу

В боротьбі за новий шанс прославитися у світі - українці знову пересварилися. Причому - і співаки, і продюсери, і чиновники. Вцьогорічний відбір на пісенне Євробачення могла втрутитися навіть прокуратура. Чому ж право представляти країну дісталося не торішній  суперзірці Нової хвилі і які таємні механізміи спрацювали у конкурсі нинішньому?

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: