Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про ситуацію в Японії, рівень радіації на АЕС, долю українців в Японії, галоп бензинових цін та про платіжки з новими тарифами дивіться у випуску ТСН-тиждень за 13.03.2011.

1303__1
Ситуація в Японії

Дихання Армагеддону пронеслося над Землею цього тижня. Кадри з фантастичних фільмів-катастроф стали для нас уже не 3D ефектом у кінотеатрі, а живою реальністю. Ось морське дно оголяється перед наступом 10-ти метрової хвилі цунамі. Вона буквально змітає прибережні міста в Японії.

Детальніше на відео

 

 

1303__2
Рівень радіації на АЕС Японії

Підвищений рівень радіації зафіксували в районі атомної електростанції, у префектурі Міяґі – це вже друга японська АЕС, на якій виникли проблеми.  Рівень опромінення поблизу реакторів різко підвищився до 20-ти мікрозівертів на годину. Це перевищує природний фон у сто разів. Хоча людям, як переконують експерти, і такий рівень не загрожує. Фахівці намагаються встановити – звідки ця радіація.

Детальніше на відео

 

1303__3
Гість студії Сергій Парашин

Що знають про це українські ядерники, які теж готові вирушити на допомогу японцям, - запитання до екс-директора Чорнобильської АЕС Сергія Парашина. Наскільки надійні в сенсі сейсмічної безпеки українські атомні станції дивіться у сюжеті ТСН.

Детальніше на відео

 

1303__4
Нульова готовність

Для світу в нинішній трагедії є ще один повчальний урок. Загартовані щотижневими землетрусами жителі країни Вранішнього Сонця навчилися їм протистояти. Мало того, що в Японії щороку загальнодержавна навчальна тривога, коли навіть діти вчаться правильної поведінки під час землетрусу. Спеціально сконструйовані будинки - майже як космічні кораблі.

Детальніше на відео

 

 

1303__5
Гість студії Ерик Найман

Утім, катастрофа в Японії - не тільки жахлива гуманітарна трагедія. Економічне цунамі після, - не приведи, Господи, - руйнації третьої у світі економіки, може мати планетарні наслідки. Чи стане японський землетрус - струсом фінансового світопорядку - ми говоримо з Ериком Найманом.

Детальніше на відео

 

 

1303__6
Вісь землі змістилася

Ну а, окрім ядерної і фінансової нинішній японський землетрус приніс планеті ще одну глобальну небезпеку. Магнітуда в майже 9-ть балів за шкалою Рихтера - змістила вісь Землі: чи то на 10-ть, чи навіть на 15-ть сантиметрів, заявляють фізики. Що означає це для кожного з нас і чи варто боятися?

Детальніше на відео

 

 

1303__7
Галоп бензинових цін

15-ть гривень за літр. Такі цифри уже бачать у нічних жахах ті, хто має залізних коней. Таксисти-заробітчани і власники дорогих джипів готові спільно влаштувати новий Майдан. Цього разу - автомобільний.

Детальніше на відео

 

 

1303__8
Власний рух опору почали винахідники

І якщо час до часу - у вас виникає велетенське бажання просто покинути свою улюблену машину біля обочини і не переживати, чим її нагодувати - подивіться, що накопав мій колега Олександр Моторний. Думаєте, двигун на сіні або дровах - це фантастика? Тоді оцініть переваги руху на ресторанних жирах.

Детальніше на відео

 

 

1303__9
Платіжки з новими тарифами

Незважаючи на те, що про подорожчання квартплати, гарячої води і опалення в середньому на 35-ть відсотків - нас попередили зарані. Водночас, аналізуючи тарифи по всій Україні преса звертає увагу на цікаву деталь. Ціна тепла і води в різних містах відрізняється теж у рази.

Детальніше на відео

 

1303__10
Якість води у кранах

Та чи допоможе це вплинути на якість послуг? Зокрема, води в наших кранах, що поступово стає банальною отрутою. Пити її на думку вчених уже не можна. Ну а далі - буде ще гірше. Бо вода для світу стає недоступною розкішшю,- каже Станіслав Ясинський.

Детальніше на відео

 

1303__11
Події за тиждень

Життя - смугасте: іще раз підтвердили останні сім днів. Пригадаємо разом: про що найбільше говорили ми вдома і у транспорті. Відкрила тиждень скандальна новина з Луганщини. У кількох великих містах зник хліб. Зупинилися заводи. Надію цьогорічного бюджету, як називали політики Укртелеком, продано.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: