Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про підвищення тарифів, молочну посуху, справу Дем'янюка, цивільну оборону та про творчість Людмили Гурченко дивіться у випуску ТСН за 03.04.2011.

0304_1
Підвищення тарифів

З першого квітня згідно із законом про держбюджет в Україні збільшується прожитковий мінімум - на 17-ть гривень і мінімальна зарплата на 19-ть. Це близько - двох  відсотків. Стартуючи з цих найменших сум, - нагадаємо потім за тарифною сіткою перераховують решту зарплат. І пенсії тим, у кого вони прив'язані до прожиткового мінімуму.

Детальніше на відео

 

 

02_popov
Гість студії Олександр Попов

Приклад, як завжди показує столиця. І про секрети ціноутворення, а також, чи є бажання здолати систему - говоримо з новим головою Київської адміністрації Олександром Поповим.

Детальніше на відео

 

 

0304_3
Молочна посуха

Ну а ось це - фактично два літри молока. Так обіцяють виробники.  Досить розвести цей порошок  - звичайною водою. Літр цього  напою обходиться у 9-ть гривень. А от за літр молока справжнього від живої корівки селянам платять максимум 3 гривні 65 копійок. Ще зовсім трохи і пити ми з вами зможемо тільки ось це - по 9-ть за літр. Тому що виробляти молоко справжнє скоро буде нікому.

Детальніше на відео

 

 

0304_4
Чи перепишуть історію німецькі судді?

Скандальний поворот назріває у гучній справі Івана Дем'янюка. Півтора року судять у Мюнхені вихідця з України, колишнього червоноармійця і військовополоненого. Дем'янюку закидають вартування у концтаборі Собібор. А отже - причетність до смерті 28-ми тисяч людей. Однак процес, що вже назвали останнім великим судом над нацистом викликав сумніви навіть у  експертів з нацизму.

Детальніше на відео

 

 

0304_5
Цивільна оборона

Це - Японія, де масові навчання захисту від стихійного лиха - проводять щороку. Вміння користуватися протигазом - і знати, куди бігти у разі біди було колись обов'язковим і для радянських людей. Що залишилося від цих знань нині і на кого тепер працюють таємні сховища в Україні - досліджував Станіслав Ясинський.

Детальніше на відео

 

 

0304_6
Не боятися бути іншою

Правило, яке залишила нам наостанок Людмила Гурченко. І з яким - сама йшла по життю легендарна актриса. Вона - працювала і творила практично до останнього дня. Ще у вівторок - обговорювали кандидатури акторів для її нової режисерської роботи. А вечір середи - ми уже зустріли без неї: не витримало серце. Поховали актрису - без пафосних промов. Зате - під аплодисменти тих, для кого вона залишалася кумиром і провідною зіркою кілька десятиліть...

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: