Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про перспективи розвитку України, дефіцит пшениці, епідемію інфарктів, космічку надію України, енергозбереження та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-тиждень.

tsn_1
Глава держави сформулював "куди йдемо" в посланні Парламенту
Його попередникові - спокійно поговорити з Радою вдалося лише 2005. Віктор Янукович окреслив світові виклики, назвав власну програму виконаною на третину - і намалював перспективи на 2012 - в ось такій товстелезній книжці: із назвою "Модернізація України - наш стратегічний вибір". Модернізувати Президент пропонує насамперед економіку.
Детальніше на відео
tsn_2
Орел чи решка? Європа чи Азія?
Ніхто не здатен сказати що випаде Україні.  Європейські перемовини затяглися, а запрошення в митний союз все активніші, їх тон - все гостріший. Принадити Україну намагаються обіцянками дешевих нафти і газу. Злякати погрозами - збудувати митну стіну на північному кордоні .
Детальніше на відео

tsn_3
Загроза дефіциту пшениці вже нависла над країною
Через дороге борошно директори хлібозаводів вже зараз збирають вузлики з харчами до в'язниці. Про це - дізнався Сергій Швець, коли поїхав у село з'ясувати: чи вистачить нам грошей, щоби прогодуватися новим урожаєм.
Детальніше на відео


tsn_4
В Україні нова пошесть - епідемія інфарктів
Справжня пошесть негласно шириться країною. І вже давно стала головним убивцею українців. Від серцево-судинних хвороб, розказали лікарі, у нас щороку вмирають більше, ніж від туберкульозу, СНІДу і раку - разом узятих. Але смертним вироком для більшості країн Європи інфаркт уже не є.
Детальніше на відео

 

 

tsn_5
В студії ТСН - кардіолог Юрій Соколов
Юрій Соколов - член-кореспондент Академії медичних наук і кардіолог, який власними руками рятує від непоправного людські серця в Інституті Стражеска.
Детальніше на відео

 

 tsn_6
Космічна надія України - в Бразилії
Супер-вдалий космодром здатний заробити купу грошей на комерційних запусках. Українці з бразильцями мали запустити його ще 5 років тому. Чи стане Україна вже цього року повноцінною космічною державою і чи не завадять нам знову містичні племена кілобольців?
Детальніше на відео

tsn_7
Цей тиждень запам'ятаємо ще й так:
Зразу два скандали супроводжують роковини трагічної катастрофи під Смоленськом. Тисячі поляків влаштували акцію протесту біля російського посольства у Варшаві. У курортному містечку Трускавець затримали підозрюваного в організації вбивства Влада Лістьєва. Плівки майора Мельниченка вперше за 10 років офіційно визнані правдивими.
Детальніше на відео

tsn_8
Знову про енергозбереження
Цей термін й досі живе в нас переважно у виступах політиків. Як справді економлять в Україні - показує сьогодні термометр. Коли на вулиці +15 - а батареї обпікають. Як не обігрівають, а "нагрівають" нас на теплі - підрахували в ТСН.
Детальніше на відео

tsn_9
Маєте житло в центрі міста? Не кваптеся радіти
Кілька ударів будівельників - і ваша елітна оселя може перетворитися на руїни. А ви самі з власників квартири на безхатьків. І цей жахливий сон для багатьох українців став реальністю. Як елітні будинки перетворюються на аварійні, і чому їх мешканці опиняються поза законом?
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: